Connect with Us

All posts tagged "Admir Murataj"

Admir Murataj
Aktualitet 16:30 - 16 Maj, 2019

Vrasja e Admir Murataj/ Zbulohet nga u qëllua

Vrasja e Admir Muratajt, njerit prej pjesëtarëve të grupit të supergrabitjes në aeroportin e Rinasit, u shoqërua me një sërë deklaratash konfuze. Sot, pas më shumë...

Admir Murataj
Aktualitet 11:39 - 14 Maj, 2019

Prokuroria dorëzon certifikatën e vdekjes/ Pushohet çështja e Admir Murataj

Prokuori Eneid Nakuçi, ka dorëzuar sot në Gjykatë certifikatën e vdekjes së Admir Murataj. Sipas certifikatës së deklarimit,  Murataj është vrarë me një plumb në kokë. Certifikata...

admir murataj
Aktualitet 22:06 - 8 Maj, 2019

Profili i Admir Muratajt/ Njeriu hije që u transformua nga mësues në grabitës

Admir Nikaj, apo siç njihet gjerësisht, Admir Murataj, iku si një njeri i rrezikshëm i botës së krimit, i vrarë pas aktit kriminal të radhës. Goditja...

Aktualitet 21:08 - 16 Prill, 2019

A është vrarë Admir Murataj?/ Përgjigjet Artan Hoxha

Gazetari investigativ Artan Hoxha është pyetur vazhdimisht nëse personi i vrarë gjatë grabitjes është Admir Murataj. I pyetur edhe në emisionin “Provokacja”, Hoxha u shpreh se...

Aktualitet 18:26 - 16 Prill, 2019

Vrasja e Admir Murataj/ Polici tregon kurthin e njerëzve me pushtet

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar deklaratën e një oficeri të FNSH. Sipas tij grabitësi në aeroportin e Rinasit nuk është qëlluar nga policia dhe ka dyshime...

Admir Murataj
Aktualitet 15:44 - 16 Prill, 2019

Foto-Si ka ndryshuar Admir Murataj pas operacioneve plastike?

Një nga autorët e grabitjes Admir Murataj humbi jetën gjatë përplasjes me policinë. Murataj kishte kryer disa grabitje edhe në shtetin fqinj në Greqi. Ndërsa për...

Admir Murataj
Aktualitet 17:27 - 14 Prill, 2019

Shokon Altin Goxhaj/ Admir Murataj nuk ishte kapobanda

Grabitja në aeroportin “Nënë Tereza” të Rinasit, ku ngeli i vrarë njëri prej grabitasve, Admir Murataj, u komentua nga avokat Altin Goxhaj, i cili ishte prezent...

Admir Murataj
Aktualitet 14:55 - 13 Prill, 2019

Zbardhet autopsia/ Ja e vërteta e vdekjes së Admir Muratajt

Admir Murataj është vrarë me një plumb i cili e ka prekur atë në pjesën e kokës në ballë. Është ky rezultati i autopsisë së kryer...

Aktualitet 12:08 - 12 Prill, 2019

Nuk i japin leje të shkojë në varrim/ Vëllai i Admir Muratajt plas “bombën”

Vëllai i Admir Muratajt, Aleksandër Murataj është shprehur se nuk është vëllai i tij organizatori i supergrabitjes në Rinas. Aleksandër Murataj, i cili ndodhet në burgun...

Aktualitet 22:53 - 11 Prill, 2019

Foto-Si kishte ndryshuar pamjen Admir Murataj nga ndërhyrjet kirurgjikale

Në media janë publikuar foto të pasaportës greke të Admir Muratajt, njërit prej grabitësve të vrarë në aeroportin e Rinasit. Në pasaportën greke që zotëronte, Admir...

Admir Murataj
Aktualitet 22:25 - 11 Prill, 2019

Deklarata shokuese/ “Lajmin për vdekjen e Murataj e dha një telefonatë nga Greqia”

Gazetari Bejdo Malo ka komentuar lajmin për vdekjen e njërit nga autorët e grabitjes në aeroportin e Rinasit. I ftuar në emisionin “360 Gradë”, Malo tha...

Aktualitet 21:53 - 11 Prill, 2019

Habit gazetari/ “Kam informacione se viktima nuk është Admir Murataj”

Gazetari Artur Zheji ka hedhur disa dyshime të forta me identitetin e autorit të vrarë ditën e grabitjes në aeroportin e Rinasit. Gjatë emisionit të tij...

Aktualitet 22:36 - 10 Prill, 2019

Shokon Klodiana Lala/ Zbardh vlerën e vilës së Admir Murataj

Klodiana Lala, ka zbardhur detaje nga jeta e grabitësit Admir Murataj i cili ngeli i vrarë ditën e djeshme gjatë shkëmbimit të zjarrit me Policinë. Sipas...

klodiana lala
Aktualitet 22:25 - 10 Prill, 2019

Vrasja e Admir Muratajt/ Klodiana Lala zbulon arsyen e mosidentifikimit nga Policia

Gazetarja Klodiana Lala, ka zbardhur detaje të reja mbi grabitjen e ndodhur ditën e djeshme në aeroportin e Rinasit. Lala ka folur rreth maskimit të Admir...

artan hoxha rrefen detajet e organizimit te policise diten e neserme
Aktualitet 21:02 - 10 Prill, 2019

Si u ekzekutua Admir Murataj?/ Artan Hoxha zbardh skemën

Vrasja e Admir Muratajt, ditën e djeshme, gjatë shkëmbimit të zjarrit mes grabitësve dhe Policisë, u komentua nga gazetari investigativ i kronikës së zezë,Artan Hoxha, në...

Prokuroria per krime te renda perfshihet ne skandal
Aktualitet 12:35 - 10 Prill, 2019

Ekzekutimi i Admir Muratajt/ Zbardhet kërkesa e Krimeve të Rënda

Personi që mbeti i vrarë në grabitjen e Rinasit, është Admir Murataj. Familjarët e tij përkatësisht vëllai dhe bashkëshortja kanë identifikuar viktimën në morg. Por, Prokuroria...

Aktualitet 11:56 - 10 Prill, 2019

Foto-Maskimi i Admir Muratajt/ Zbulohet sozia, të cilin ai e përdori në grabitje

Një ditë më parë, aeroporti i Rinasit u shndërrua në shesh lufte. Persona të armatosur dhe të veshur me uniforma ushtarake e antiplumb, grabitën miliona euro....

Admir Murataj
Aktualitet 10:00 - 10 Prill, 2019

Shoqërohet në polici gruaja e Admir Muratajt

Një ditë pas grabitjes së 10 milion eurove në Aeroportin Ndërkombëtar të Rinasit, është shoqëruar në polici gruaja e Admir Muratajt. Admir Murataj, nga mediat u...

Aktualitet 09:48 - 10 Prill, 2019

 “Truri” i grabitjes në Rinas/ Kush është Admir Murataj, i shumëkërkuari me 13 emra   

Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me super grabitjen e djeshme në Aeroportin Ndërkombëtar të Rinasit, ku persona të armatosur arritën të grabisin...

Aktualitet 09:00 - 10 Prill, 2019

Ngjarja e rëndë në Rinas/ Zbulohet emri i grabitësit të vrarë

Është zbuluar emri i personit të vrarë një ditë më parë pas shkëmbimit të zjarrit me policinë, gjatë super grabitjes në Rinas. Autoritetet shqiptare kanë konfirmuar...