Connect with Us

All posts tagged "adelina tahiri"

Lajme 16:31 - 2 Prill, 2020

Adelina Tahiri humb të njeriun e afërm nga koronavirusi/ Flet këngëtarja: Jam frikësuar shumë

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka humbur një të afërm, pasi u prek nga koronavirusi. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, e cila ka...

Lajme 19:45 - 29 Dhjetor, 2019

Adelina Tahiri shtatzënë për herë të dytë?/ Këngëtarja publikon videon

Një vit më parë këngëtarja Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë duke sjellë në jetë djalin e saj Jon. Ndërkohë kanë nisur aludimet...

Aktualitet 15:41 - 17 Maj, 2019

Jonida Maliqi kalon në finalen e madhe/ Adelina Tahiri zhgënjen të gjithë shqiptarët

Këngëtarja Jonida Maliqi ka kaluar gjysmëfinalen e Eurovizionit duke u bërë pjesë e finales së madhe. Të gjithë shqiptarët e mbështetën këngëtaren e cila na emocionoi...

Aktualitet 22:41 - 1 Dhjetor, 2018

Maqedonas apo korçar? Adelina Tahiri i befason të gjithë, tregon origjinën e bashkëshortit

Martesa këngëtares Adelina Tahiri me avokatin maqedonas Serjoza Markovi u përfol gjatë në rrjetet sociale për shkak se ai ishte i huaj, por sot këngëtarja e...

Kryesore Show Biz 12:25 - 30 Nentor, 2018

“Përse bëni edhe kështu gjërash?”, Babai i Adelina Tahirit nuk e paska pritur aspak mirë lajmin e shtatzënisë

Me 27 gusht, Adelina Tahiri mbajti për herë të parë në krahë vogëlushin e saj, të cilin e pagëzoi me emrin Jon.   Këtë të shtunë,...

Kryesore Show Biz 10:40 - 20 Nentor, 2018

A ka bërë operacione plastike? Adelina Tahiri i vë kapakun: “Ma keni shpifur!”

Nëse Adelina Tahiri do të bëjë një video-live, një nga komentet më të shpeshta nga fansat e saj lidhet pikërisht me ndërhyrjet në fytyrë. Prej kohësh...

Kryesore Show Biz 12:25 - 7 Nentor, 2018

Rrëzoi 24 kg pas lindjes, Adelina Tahiri tregon si ia doli pa shpenzuar aspak

Adelina Tahiri po shijon një nga periudhat më të bukura, atë të mëmësisë. Ajo ka vetëm pak muaj që ka lindur dhe na duhet të themi...

Kryesore Show Biz 11:53 - 20 Tetor, 2018

“Parajsa” në shtëpi! Adelina Tahiri tregon garderobën luksoze dhe mbetëm pa fjalë

Adelina Tahiri është padyshim një vajzë me shumë fat! Dhe nuk po flasim vetëm për faktin se ajo ka gjetur dashurinë e jetës dhe është bekuar...

Kryesore Show Biz 09:10 - 20 Shtator, 2018

Çfarë rrobash!/Adelina Tahiri nuk kursehet fare kur bëhet fjalë për djalin e saj

U bënë pak ditë që këngëtarja Adelina Tahiri është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe bashkëshorti i saj u bënë prindër të një djali...

Aktualitet 23:20 - 16 Shtator, 2018

Adelina Tahiri flet për emrin e djalit/ Nuk është ashtu siç mendonim

Këngëtarja Adelina Tahiri vetëm pak javë më parë u bë nënë për herë të parë e një djali. Në festën që mbajti pak ditë para lindjes,...

Aktualitet 15:32 - 19 Gusht, 2018

Çfarë po ndodh?/ Këngëtarja shqiptare shtrohet në spital

Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri është shtruar në spital menjëherë pas mbarimit të festës së mirseardhjes së bebit, pasi do të jetë nën mbikeqyrjen mjekësore. Ajo është...

Kryesore Show Biz 15:45 - 15 Korrik, 2018

Adelina Tahiri pak para lindjes/ Nuk do ta besoni si është bërë

 Këngëtarja shumë e përfolur po pret edhe pak ditë që të marr titullin e nënës. Adelina Tahiri ndryshe nga herë të tjera që jemi mësuar ta...

Kryesore Show Biz 17:32 - 12 Korrik, 2018

Pritjes së ëmbël po i vjen fundi/ Adelina Tahiri flet për herë të parë për emrin e bebit

Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri është duke shijuar javët e fundit të pritjes së ëmbël. Së shpejti ajo do të bëhet nënë për herë të parë e...

Aktualitet 17:45 - 8 Janar, 2018

Bashkëshorti i Adelina Tahirit është si një baba për motrën e saj

Adelina Tahiri i dha fund beqarisë së saj duke u fejuar me avokatin maqedonas Serjoza Markov. Pavarësisht se kjo fejesë i zemëroi disi fansat, këngëtarja simpatike...

Aktualitet 17:35 - 24 Dhjetor, 2017

Milioneri maqedonas surprizon Adelina Tahirin që në mëngjes

Pak ditë më parë Adelina Tahiri dhe milioneri maqedonas me profesion avokat, Serjozha Markov mbajtën drekën e fejesës duke konfirmuar lidhjen e tyre që prej ditësh...

Aktualitet 14:31 - 19 Dhjetor, 2017

Ai është një milioner rus / Zbulohet i fejuari 50 vjeçar i këngëtares shqiptare

Prej disa ditësh këngëtarja Adelina Tahiri ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë pas lajmit që dha për fejesën e saj dhe një dasmë...

Aktualitet 15:23 - 17 Dhjetor, 2017

Lule dhe dhurata luksoze? S’është flirt: Këngëtarja shqiptare do martohet!

Prej muajsh, Instagram-i i Adelina Tahirit është mbushur me dhurata dhe buqeta lulesh, ndaj njerëzit nisën të dyshonin se kishte diçka serioze në këtë mes. Më...

Aktualitet 09:27 - 23 Nentor, 2017

Mediat i nxorën babanë të “vdekur”, reagon këngëtarja shqiptare: “Turp”

Këngëtarja Adelina Tahiri është revoltuar  me mediat maqedonase.Disa portale kanë abuzuar me lajmet për të sot duke shpifur se babai i saj kishte humbur jetën. E...

Aktualitet 13:15 - 7 Tetor, 2017

Adelina Tahiri këngëtarja shembull/ Deklararon financuesin e klipeve

Adelina Tahiri padyshim që është një ndër këngëtaret e cila sapo hyri në tregun muzikor spikati me zërin dhe performancat e saja. Ajo që është diskutuar...

Kryesore Show Biz 19:00 - 1 Maj, 2017

Dy artiste shqiptare të fiksuara pas të njëjtave këpucë

Nëse një artiste do sjellë një trend të ri në veshje apo make up,  të gjitha të tjerat do ta ndjekin. Por kësaj radhe nuk dihet...

Showbizz 21:50 - 10 Janar, 2016

Adelina Tahiri tregon të pasmet (Foto)

Tashmë është bërë rutinë që femrat e skenës shqiptare të shfaqin pjesët e tyre intime. Megjithatë, kësaj radhe Adelina Tahiri ka treguar se këtë po e...

Showbizz 18:50 - 21 Gusht, 2015

Adelina hap këmbët në plazh

Adelina Tahiri këtë verë është kënaqur duke bërë plazh. Ishtë në Turqi e më pas në një pushim të gjatë në Greqi. Nuk munguan foto me...

Showbizz 18:50 - 18 Gusht, 2015

Çfarë na bëre moj Adelinë

Duket se këngëtarja Adelina Tahiri e ka ndarë mendjen. Derisa nuk mendon të sjellë ndonjë këngë të re, ajo ka gjetur prehje në diçka tjetër. Këtë verë pushimet...