Connect with Us

All posts tagged "ada deda"

Showbizz 11:16 - 15 Janar, 2021

“Do doje që e dashura jote të ishte e nxehtë si unë”/ Vajza e ish deputetes “ngre temperaturat”në rrjet

Vajza e ish deputetes së PD, Albina Deda, Ada Deda, ka rritur temperaturat me fotot e saj të nxehta në rrjetet sociale. Bukuroshja ka publikuar një...

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Vajza e ish deputetes çmend ndjekësit
Showbizz 09:36 - 28 Dhjetor, 2020

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Vajza e ish deputetes çmend ndjekësit

Vajza e ish deputetes Albina Deda, Ada Deda është një nga modelet më të komentuara të momentit. Ajo shpesh herë ndan me ndjekësit e saj foto...

Vajza e ish deputetes “çmend” rrjetin/ Fotot më fantastike të Ada Dedës
Showbizz 09:23 - 6 Dhjetor, 2020

Vajza e ish deputetes “çmend” rrjetin/ Fotot më fantastike të Ada Dedës

Vajza e ish deputetes Albina Deda, Ada Deda është një nga modelet më të komentuara të momentit. Ajo shpesh herë ndan me ndjekësit e saj foto...

Showbizz 12:11 - 21 Nentor, 2020

Ada Deda flet pa doreza: Më kanë ngacmuar djemtë e socialistëve

Modelja e njohur, Ada Deda ka zbuluar më shumë detaje rreth jetës së saj private. E ftuar në emisionin “Glamour Zone” me Ester Bylykun, në njërën...

VIDEO-Një tërmet i inskenuar në mes të intervistës/ Vajza e ish deputetes bërtet e tmerruar
Showbizz 11:31 - 21 Nentor, 2020

VIDEO-Një tërmet i inskenuar në mes të intervistës/ Vajza e ish deputetes bërtet e tmerruar

Vajza e ish deputetes së PD, Albina Deda, Ada Deda, ka qenë e ftuar në emisionin Glamour Zone. Gjatë intervistës modeles i është realizuar një kamerë...

Showbizz 12:30 - 12 Shtator, 2020

“Duke pritur dimrin”/ Vajza e ish deputetes provokon me foton me bikini

Vajza e ish deputetes të PD, Albina Deda, Ada Deda është mjaft e komentuar në mediat rozë për pamjen dhe fotot provokuee. Teksa shumë personazhe të...

Nga modelingu tek tradhtia/ Vajza e ish deputetes zbulon detajet nga jeta private
Showbizz 12:59 - 24 Gusht, 2020

Nga modelingu tek tradhtia/ Vajza e ish deputetes zbulon detajet nga jeta private

Ada Deda është një nga modelet që në fillimet e saj u evidentua për pamjen dhe fotot tejet provokuese. Vajza e ish deputetes së PD, Albina...

Showbizz 10:48 - 18 Gusht, 2020

“Arratisu me mua”/ Vajza e ish deputetes nxeh Instagramin me fotot me bikini

Vajza e ish deputetes Albina Deda, Ada Deda është një nga modelet më të komentuarat në mediat rozë. Së fundi bukuroshja bjonde ka tërbuar rrjetin me...

Showbizz 09:28 - 22 Korrik, 2020

“Bombardon” rrjetin me fotot fantastike me bikini/ Vajza e ish deputetes çmend ndjekësit

Nuk është hera e parë që e “bombardon” rrjetin me fotot provokative. Ada Deda, e njohur si vajza e ish depuetetes  së Partisë Demokratike, Albina Dedës...

Showbizz 10:32 - 21 Korrik, 2020

Vajza e ish deputetes ndez rrjetin/ Publikon videon teksa tregon linjat perfekte

Vajza e ish deputetes Albina Deda, Ada Deda është jo pak e njohur për mediat rozë. Bukuroshja shpesh herë tërheq vëmendjen me fotot e saj provokuese...

Showbizz 12:01 - 10 Maj, 2020

Vajza e ish deputetes ndez rrjetin/ “Arratiset” në plazh dhe tregon linjat perfekte

Vajza e ish deputetes së PD, Albina Deda, Ada Deda është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto tejet seksi nga jeta e përditshme. Bukuroshja...

Kryesore Show Biz 20:57 - 7 Korrik, 2019

Shfaqet me bikini super të vogla/ Vajza e ish deputetes “thyen” rrjetin

Nuk është hera e parë që e “bombardon” rrjetin me fotot provokative. Ada Deda, e njohur si vajza e ish depuetetes  së Partisë Demokratike, Albina Dedës...

Kryesore Show Biz 17:20 - 21 Mars, 2017

Vajza e deputetes së PD-së/Një bukuri unike (FOTO)

Ada Deda, e bija e deputetes së Lezhës, Albina Deda, ka tërhequr vëmendjen në rrjetet sociale, e kjo falë bukurisë së saj. Shpesh herë deputetja shpërndan...