Connect with Us

All posts tagged "acarim"

Aktualitet 10:10 - 2 Korrik, 2019

“Njerëzit vuajnë për të pasur ushqim”/ Komentuesit “acarohen” keqazi me reperin shqiptar

Mbrëmjen e së hënës në Zvicër u zhvillua festivali  “Alba Festival”, për shqiptarët jashtë vendit ku mes këngëtarëve shqiptarë mori pjesë edhe reperi Capital T. Ai...

Kryesore Show Biz 10:25 - 3 Maj, 2019

“Do të paditeni për çdo lajm koti”/Morena Taraku acarohet me mediat, merr vendimin drastik

Ditën e djeshme ,“Gazeta Blic” raportonte se Morena Taraku ka lënë Turqinë për t’u vendosur në Holandë, ku po punon për një këngë të re me...

Life Style 14:53 - 1 Maj, 2019

Ju acarohet lëkura pas depilimit? Zbuloni çfarë duhet të perdorni

Zbuloni më poshtë disa truke natyrale që ofrojnë shërimin e lëkurës në shumë pak kohë. 1/ Vajrat esencialë njihen për efektet e tyre çudibërëse. Vaji i...

Aktualitet 12:10 - 20 Prill, 2019

“A jeni në vete?”/Ori Nebiaj “acarohet” pas akuzave se është e lidhur me moderatorin

Ditën e djeshme bëri xhiron e rrjetit një video e emisionit “Pop Culture”, ku dy moderatorët e “Wake Up”, Isli Islami dhe Ori Nebiaj, flisnin në...

Aktualitet 15:40 - 7 Janar, 2019

Tayna acarohet me ndjekësin: E fejuar që 15 vjeç? Kam pasur dhe dy fëmijë

Tayna është bërë një nga reperet më të njohura në Shqipëri në fare pak kohë. Ajo korri një sukses të madh në një kohë shumë të...

Aktualitet 00:05 - 21 Nentor, 2018

Ups! Mbretëresha acarohet nga veshjet e Meghan dhe i vendos rregulla strikte

Meghan Markle ende nuk ia ka marrë dorën si duhet protokollit të familjes mbretërore, sepse dihet që nuk është aspak punë e thjeshtë! Mirëpo, duket se...

Aktualitet 18:00 - 15 Korrik, 2017

5 shprehjet që i acarojnë njerëzit

Këto janë disa shprehje që mund t’iu duken të pafajshme, por në fakt janë shumë irrituese dhe i acarojnë njerëzit në kulm. Prandaj një person që...

Life Style 21:30 - 2 Mars, 2017

Sociologu: Ja cfarë e acaron partnerin/ Hiqni dorë nga…

Kohët e fundit janë pyetur shumë meshkuj gjatë intervistave duke thënë se cfarë i acaron nga femra e tyre, e ndërsa një prej sociologeve të portalit...

Aktualitet 13:37 - 16 Shkurt, 2017

Rama është koka e bandave/ 18 shkurti për një fillim të ri

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shigjetuar sot Ramën, e cilësuar si koka e bandave. Gjatë seancës planere e cila ka qënë mjaft e tensionuar, Berisha tha se Rama po...