Connect with Us

All posts tagged "abin kurti"

Kosova & Rajoni 18:58 - 16 Janar, 2020

Publikohet letra/ Çfarë i kërkon Kurti Isa Mustafës

Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar tekstin e letrës që i ka dërguar gjatë ditës së sotme kryetarit të LDK-së Isa Mustafa, lidhur me dakortësinë për koalicionin bashkëqeverisës...

Kosova & Rajoni 23:34 - 6 Tetor, 2019

Kurti: Nesër ftoj LDK-në për të filluar bisedimet për qeverinë e re me mua Kryeministër

Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti ka dhënë intervistën e parë pas zgjedhjeve parlamentare. Kurti ka thënë se sot ka ndodhur ndryshimi dhe çelësi...