Connect with Us

All posts tagged "7 te vdekur"

Bota 10:55 - 4 Gusht, 2019

Tjetër sulm në SHBA/ 7 të vdekur dhe 24 të plagosur

Një tjetër sulm me armë ka ndodhur në SHBA ku përveç shtetit të Teksasit ka patur breshëri plumbash edhe në Ohaio. Sipas mediave amerikane nuk dihet...

Aktualitet 19:45 - 16 Prill, 2018

Sherr masiv në burg/ Të paktën 7 të vdekur dhe 17 të plagosur

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në burgun e Karolinës Jugore, ku si pasojë e përleshjes me të burgosurve, të paktën 7 prej tyre...

Kosova & Rajoni 16:19 - 14 Mars, 2015

Serbi/ Shtatë të vdekur pas rrëzimit të një helikopteri ushtarak

Shtatë persona humbën jetën në rajonin e Beogradit, pas rrëzimit të një helikopteri ushtarak serb, që transportonte një foshnje pesëditëshe me probleme respiratore, njoftoi sot Ministria serbe e...