Connect with Us

All posts tagged "7 persona"

Aktualitet 22:54 - 25 Maj, 2019

Protesta e opozitës/ Shoqërohen shtatë persona

Menjëherë pas mbylljes së opozitës Policia ka shoqëruar 7 persona. Edhe pse ishte paqësore si protestë 7 personat janë shoqëruar për shkak të incidenteve të vogla...

Aktualitet 14:37 - 12 Prill, 2019

Operacioni antidrogë/ Shoqërohen shtatë persona

Një operacion i Policisë së Elbasanit ka arritur të zbulojë një rrjet personash për trafikun ë kokainës në këtë qytet. Policia ka sekuestruar 5 kilogram kokainë...

Aktualitet 11:13 - 30 Shtator, 2018

“Lum” droge në kufirin greko-shqiptar/ Arrestohen 7 persona

125 kilogramë marijuanë janë kapur në kufirin greko-shqiptar dhe në pranga kanë rënë 7 persona. Nga informacionet e para mësohet se droga ishte futur në 6...

Aktualitet 19:10 - 7 Maj, 2018

Kapet 1 milion USD drogë/ Në pranga një shqiptar

Një sasi e konsiderueshme lënde narkotike, vlera e së cilës shkonte deri në 1 milion dollarë, është sekuestruar në Stamboll. Sipas raportimit të medieve vendase, në...

Aktualitet 20:36 - 3 Korrik, 2017

Thesari i Hitlerit/Ku ndodhet liqeni ku nazistët fshehën pasurinë që vodhi diktatori?

Të paktën shtatë persona kanë humbur jetën teksa përpiqeshin të binin në gjurmët e thesarit që kanë fshehur nazistët. Gjatë ditëve të fundit të Luftës së...

Aktualitet 19:41 - 10 Mars, 2016

Foto/ Vjedhje me dhunë dhe armë, arrestohen 7 adoleshentë në Tiranë

Në kuadër të operacionit  “Adoleshentët”, Policia ka arrestuar 7 persona pasi përdornin armë zjarri, armë te ftohta dhe dhunë psikologjike. Specialistët për hetimin e krimeve te Komisariatit...

Aktualitet 14:38 - 6 Maj, 2015

Tiranë/ Policia arreston 7 persona të shpallur në kërkim

Kapen dhe ndalohen nga Strukturat e Drejtorisë së Policisë së Qarkut Tiranë  7 persona të shpallur në kërkim. Kapet dhe ndalohet shtetasi në kërkim  Kristi Pjetri,...

Aktualitet 08:40 - 20 Mars, 2015

Aksident në Rrugën e Kombit, plagosen 7 persona

7 persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti në rrugën e Kombit.  Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të së enjtes në aksin rrugor...