Connect with Us

All posts tagged "600 milione"

Politikë 22:11 - 10 Janar, 2020

Gati një vit nga djegia e mandateve/ PD-LSI do të marrin 600 milion lekë nga buxheti i shtetit

Edhe pse prej një viti janë jashtë parlamentit, PD dhe LSI do të marrin këtë vit nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve rreth 600 milionë lekë, për...

Aktualitet 23:06 - 18 Janar, 2018

“ARMO”, afera 600 milionëshe

Fiks Fare denoncoi abuzimet ndër vite të strukturave shtetërore me kompaninë e përpunimit të naftës, “ARMO”. Nga viti 2008, deri në ditët e sotme, kompanitë që...

Aktualitet 21:44 - 15 Mars, 2015

Eduart Ndocaj zhgënjehet nga PS, publikon faturën 600 milionëshe

Ish kandidati për deputet i PS-së në qarkun e Lezhës, Eduart Ndocaj ka shprehur zhgënjimin e tij ndaj kësaj partie, duke i kujtuar dhe kontributin finaciar që...