Connect with Us

All posts tagged "6 dhjetor 2017"

Aktualitet 08:34 - 6 Dhjetor, 2017

Shtypi i ditës, 6 dhjetor 2017

Këto janë disa prej titujve kryesorë të shtypit të shkruar për ditën e sotme, datë 6 dhjetor 2017: “Gazeta Shqiptare” hapet me titullin “Një mijë pronarë...

Aktualitet 08:10 - 6 Dhjetor, 2017

Horoskopi i ditës, 6 dhjetor 2017

DASHI21. mars – 20. prill Ditë mjaft pozitive dhe me diell kjo e sotmja për të dashuruarit. Do hidhni poshtë çdo tabu dhe do i rregulloni...