Connect with Us

All posts tagged "5 te plagosur"

Shpërthimi tragjik në Liban/ Meta: Mendimet dhe lutjet e mia janë me familjet e viktimave
Politikë 20:31 - 10 Nentor, 2019

Atentati me eksploziv ndaj 5 ushtarëve italianë/ Reagon Meta: Sulm i pabesë, shërim sa më të shpejt

Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas plagosjes së 5 ushtarëve italianë gjatë një atentati me eksploziv në Irak. “Me dhimbje të thellë dhe shumë shqetësim mora...

Aktualitet 20:31 - 24 Qershor, 2018

Aksidenti i rëndë/ 5 të plagosur me urgjencë drejt spitalit

Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur këtë pasdite në Shkodër, nga ku raportohet se ka 5 të plagosur. Sipas të dhënave paraprake, mësohet se...

Aktualitet 19:00 - 25 Dhjetor, 2017

Aksidenti në “Rrugën e Kombit”/ 5 të plagosur me urgjencë drejt Tiranës

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në “Rrugën e Kombit, në zonën e njohur si “Ura e Zogut” në hyrje të Milotit. Sipas informacioneve...

Aktualitet 13:52 - 1 Shtator, 2017

Furgoni përplaset me autobuzin e linjës së Ndroqit/ Plagosen 5 persona

Një furgon është përplasur me autobuzin e linjës së  Ndroqit, në segmentin e vjetër rrugor Tiranë-Durrës. Ngjarja ka ndodhur para pak minutash, ndërsa nga informacionet e...

Aktualitet 08:40 - 24 Maj, 2017

Aksident në Korçë/Plagosen pesë persona

Një aksident ka ndodhur në afërsi të fshatit Zvezdë. Mësohet se një automjet ka dalë nga rruga një automjet tip “Nissan” me targa greke i drejtuar...

Showbizz 21:00 - 14 Janar, 2015

5 të plagosur me armë zjarri në koncertin e Chris Brown

Një lokal nate në Kaliforni, gjatë një feste private ku performonte këngëtari Brown, ish i dashuri i këngëtares Rihana, që njihet për sjelljen tij problematic, ka...