Connect with Us

All posts tagged "5 dite"

balliu paralajmeron ramen
Aktualitet 18:44 - 10 Shkurt, 2019

Çuni i Fahriut i lë 5 ditë afat Ramës

Banorët e Astirit zhvilluan protestën e tyre për të 99-tën ditë radhazi. Ata nuk kanë hequr dorë prej kërkesave të tyre për anulimin e projektit dhe...

Life Style 16:40 - 5 Nentor, 2018

Pse vonohet cikli menstrual me 5 ditë?

Sa herë keni pasur një cikël menstrual të vonuar? Edhe pse nuk mund të mendohet, vonesa e ciklit është diçka e zakonshme tek femrat. Por cilat...

Aktualitet 14:12 - 14 Gusht, 2017

Mbyllet Festa e Birrës/ 5 ditët që i dhanë “zjarr” Korçës

Pas pesë ditësh festime intensive ka përfunduar me sukses Festa e Birrës në Korçë. Qyteti i Korçës është vendi i parë në Shqipëri që ka prodhuar...

Aktualitet 15:11 - 21 Nentor, 2016

Paloka 5 ditë jashtë Kuvendit/ Ristani: Çfarë do bëjë byroja, do përjashtojë popullin?

  Pas përjashtimit me 5 ditë të kryetarit të Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike Edi Paloka pas incidenteve të së enjtes shkuar në parlament, ka ardhur...