Connect with Us

All posts tagged "40 vjecare"

"Më bullizojnë për fytyrën time”/ Albi Nako tregon komentet ofenduese të njerëzve
Showbizz 12:53 - 25 Janar, 2021

“Ishte e stisur”/ Albi Nako sqaron si qëndron e vërteta me konkurrenten: E njoh prej 20 vitesh

Albi Nako ka reaguar pas komenteve negative që ka marrë për shkak të deklaratës së tij ndaj konkurrentes në “Just Dance.” Ai ka treguar se gjithçka...

10 gjërat që i ndodhin trupit tuaj pas moshës 40-vjeçare
Life Style 11:30 - 7 Janar, 2021

10 gjërat që i ndodhin trupit tuaj pas moshës 40-vjeçare

Ka disa përparësi dhe pengesa që vijnë nga plakja, por e njëjta gjë vlen për çdo aspekt tjetër të jetës. Dhe në këtë artikull, ju do...

Showbizz 08:20 - 7 Janar, 2016

Charlize Theron, zhvishet në moshë 40 vjeçare

I ka hequr të gjitha dhe është fotografuar nudo, aktorja Charlize Theron. Në një intervistë për revistën “W” për muajin shkurt, yllli i flimit “Mad Max”,...

Life Style 18:00 - 12 Prill, 2015

Si zhvillohet jeta seksuale mbi moshën 40-vjeçare

Nuk është ndonjë e re që gratë mbi 40 vjeçe kanë një jetë seksuale. Në fakt studimet tregojnë se një grua 40-vjeçare ka një jetë seksuale...