Connect with Us

All posts tagged "4 viktima"

Bota 20:29 - 24 Janar, 2020

Njerëzit pushtojnë rrugët/ Konfirmohen viktimat e para nga tërmeti në Turqi

Dalin detajet e para nga tërmeti i fuqishëm që goditi mbrëmjen e sotme Turqinë. Ministri i Brendshëm për mediat vendase, ka konfirmuar se deri më tani...

Aktualitet 17:32 - 4 Gusht, 2016

Zbardhet autopsia/Viktimat në Velipojë nuk kishin konsumuar alkool

Zbardhen rezultatet e autopsisë mbi 4 të rinjtë që humbën jetën në një aksident tragjik në Velipojë. Nga autopsia rezulton se viktimat nuk kishin konsumuar alkool,...

Aktualitet 08:07 - 2 Gusht, 2016

Aksidenti/Makina bie në kanal, vdesin dy shqiptarë dhe dy italianë

Katër persona humbën jetën në një aksident tragjik që ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotshëm në Velipojë. Një makinë tip BMV me targa AA767HF  në të...

Bota 11:11 - 24 Janar, 2015

Zelanda e Re/ Pëplaset balona me linjat e energjisë elektrike, 11 të vdekur

Një seri fotografish shokuese që tregojnë momentin e një balone gjatë përplasjes me linjat e energjisë dhe shpërthimuit në flakë , duke vrarë 11 njerëz në...