Connect with Us

All posts tagged "33 vjecare"

Kuriozitete 12:10 - 18 Maj, 2019

“Të qënurit e bukur të pengon”/33 vjeçarja ngel papunë prej bukurisë së saj

Të jesh e bukur të hap shumë dyer. Kjo shprehje është shumë e përhapur ditët e sotme por për avokaten nga Rusia Irina Kova, kjo gjë...

Aktualitet 20:30 - 22 Dhjetor, 2018

Ka plot 28 vite që nuk pret flokët, 33-vjeçarja: Më bëjnë të veçantë dhe unike

Një 33-vjeçare ka plot 28 vite që nuk i ka prerë flokët. Ajo është Alena Kravchenko, e cila tashmë ka flokë 2 metra të gjatë. Rapunzeli...

Kuriozitete 16:13 - 23 Shkurt, 2015

50 Shades of Grey”, arrestohet 33 – vjeçarja në Kinema

Një grua 33 – vjeç është arrestuar në Sinaloa të Meksikës, gjatë kohës që ka qenë në kinema duke ndjekur filmin “Fifty Shades of Grey”. Rojet...