Connect with Us

All posts tagged "30 ta"

Aktualitet 14:53 - 21 Korrik, 2019

Çfarë duhet të vishni pas të 30-tave? Zbuloni disa modele të duhura për ju

Pas të 30-ve thuhet se femrat duhet të vishen me më shumë stil dhe klas sesa kur ishin më të “reja”. Paraqitja juaj ka shumë rëndësi...

Fashion 16:40 - 30 Janar, 2019

Ju prezantojmë me 6 trendet e guximshme që duhet t’i provoni para të 30-tave

Në të 20-tat, bota e modës është në dorën tuaj. Është koha e të shprehurit të vetes dhe për të eksperimentuar, një periudhë që e bën...