Connect with Us

All posts tagged "30 qershorit\"

Politikë 15:18 - 5 Shtator, 2019

“Me 30 Qershor u rrëmbye pushteti vendor”/ Ish ministri i Ramës: ODIHR e konfirmoi

Ish Ministri i Drejtësisë në Qeverinë “Rama 1”, Ylli  Manjani ka thënë, se 30 Qershori nuk ra sepse nuk ishte. Sipas tij ODIHR e konfirmoi këtë...

Aktualitet 22:46 - 29 Maj, 2019

A janë të vlefshme zgjedhjet e 30 qershorit pa opozitën?/ Përgjigjen shqiptarët

Vlefshmëria e zgjedhjeve të 30 Qershorit pa opozitën ka qenë një tjetër pyetje e shtruar nga “IPR Marketing” në sondazh. Pa pjesëmarrjen e opozitës a do...

luli
Aktualitet 18:33 - 14 Maj, 2019

Basha zbulon mekanizmin e pengimit të zgjedhjeve të 30 Qershorit

I pyetur nga gazetarët nëse ka PD-ja ndonjë mekanizëm për ndalimin e zgjedhjeve në 30 Qershor për të evituar konfrontimet mes qytetarëve, kyedemokrati Basha gjatë konferencës...

bashkia e elbasanit
Aktualitet 21:45 - 17 Prill, 2019

Sondazhi për zgjedhjet e 30 Qershorit/ Kush e fiton Elbasanin?

Sondazhi i bërë nga Instituti Italian “GPF  Inspiring Research” dhe i publikuar në Report TV ka ngritur pyetjen nëse zgjedhjet lokale zhvillohen ditën e sotme kush...