Connect with Us

All posts tagged "23 vjecarin"

Kronika 08:43 - 13 Gusht, 2019

Masakruan me thikë 23 vjeçarin dhe e hodhën në kanal/ Prangosen autorët

Brenda 24 orëve, policia ka arritur të zbardhë ngjarjen, e rëndë që u regjistrua mëngjesin e djeshëm në Fier. Një 23 vjeçar u gjet vrarë në...

Aktualitet 17:20 - 29 Prill, 2019

Aksidentoi për vdekje një të ri/ Arrestohet 48 vjeçari

Një 48 vjeçar me inicialet A.L banues në Tiranë është arrestuar nga Policia. Mësohet se 48 vjeçari aksidentoi për vdekje shtetasin 23 vjeçar me iniciakle M.Ll...