Connect with Us

All posts tagged "2 te plagosur"

Aktualitet 13:40 - 13 Nentor, 2018

Makina del nga rruga/ Plagosen rëndë dy persona

Një aksident është regjistruar pak më parë në Dibër, në afërsi të Qafë Buallit ku si pasojë e daljes nga rruga të sutomjetit nga shtetasi R.M,...

Aktualitet 18:51 - 24 Prill, 2018

Përplasen dy trailera dhe një makinë e vogël/ 2 të plagosur me urgjencë drejt spitalit

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në aksin Fushë Krujë -Vorë, ku tre makina janë përfshirë në përplasje, ndërsa rezulton që të ketë të...

Aktualitet 16:15 - 26 Janar, 2018

Përmbyset automjeti në mes të rrugës/ Dy të plagosur

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në qytetin e Vlorës, ku një automjet tip “dum-dum” është përmbysur në mes të rrugës e për pasojë janë...

Aktualitet 16:38 - 12 Nentor, 2017

Aksident në hyrje të tunelit/ Dy të plagosur çohen me urgjencë në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në “Rrugën e Kombit”, ku për pasojë janë plagosur dy persona. Nga të dhënat paraprake thuhet...

Aktualitet 09:18 - 29 Gusht, 2017

Dalin emrat e të plagosurve në Sarandë/Njëri prej tyre pronar

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga përplasja me armë zjarri në Sarandë. Mësohet se nga plumbat kanë mbetur të plagosur rëndë tre persona, emrat...

Aktualitet 16:04 - 18 Gusht, 2017

Përplasen 3 makina në autostradë/Plagosen 5 persona

Një aksident rrugor ka ndodhur në orët e pasdites së sotme në autostradën Fushë Krujë-Milot. Mësohet se janë përfshirë në aksident tre automjete, prej ku kanë...

Bota 15:04 - 24 Shtator, 2015

Shifer tronditese nga Meka, 717 pelegrine humbin jeten

Një fatkeqësi hedh hijen e saj mbi festën e rëndësishme myslimane të Kurban Bajramit. Të paktën 717 vetë janë vrarë e 805 të tjerë janë plagosur...

Aktualitet 22:00 - 22 Prill, 2014

Aksident me pasojë dy të plagosur, në kërkim adoleshenti

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Klubi Shoferit-Divjakë. Një automjet është përplasur me një motoçikletë e cila drejtohej nga 16 vjeçari me...

Aktualitet 22:00 - 21 Prill, 2014

Aksident në aksin Shkodër-Hani i Hotit, dy të plagosur

Një aksident me pasojë plagosjen e dy personave ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Shkodër-Hani i Hotit. Një motoçikletë ka përplasur një këmbësore, e cila...

Aktualitet 22:00 - 31 Mars, 2014

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, plagosen drejtuesit e mjeteve

Një furgon dhe një makinë janë përplasur mes tyre në autostradën Tiranë-Durrës. Si pasojë e përplasjes, furgoni është përmbysur, ndërsa drejtuesi i tij ka mbetur i...

Aktualitet 09:31 - 30 Mars, 2014

Korçë, aksident me 2 të plagosur, ndalohet drejtuesi i mjetit

Ditën e djeshme ka ndodhur një aksident në hyrje të fshatit Sovjan të Korçës. Dy të moshuara, të moshës 60 dhe 70 vjeç, të cilat ishin...

Aktualitet 11:09 - 19 Mars, 2014

Drejtuesi i dehur përplas makinën, dy të plagosur

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur në kryeqytet. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit...