Connect with Us

All posts tagged "1990"

Lajme 21:34 - 2 Janar, 2020

“I vetëm në shtëpi”/ Si duken aktorët pas 30 vitesh

Ekzistojnë shumë simbole të Krishtlindjes dhe Vitit të Ri, pema, aroma e frutave, dritat, dhuratat. Mirëpo, për një pjesë të madhe të njerëzve përfshihet edhe komedia...

Art 16:30 - 20 Korrik, 2017

10 Albumet më ikonike të viteve ’90!

Vitet 1990 ishin një kohë e mrekullueshme për të dëgjuar muzikë. Nuk ka patur kurrë një dekadë në të cilën ka patur kaq shumë stile të...