Connect with Us

All posts tagged "184"

Kronika 15:27 - 31 Gusht, 2019

Në prag të krijimit të SPAK/ Krimet e Rënda “zhdukin” dosjet e nxehta

Pas dosjes 184, prokuroria për Krime të Rënda ka hequr dorë nga hetimi i një tjetër cështje të rëndësishme. Bëhet fjalë për dosjen e biznesmenit Orest...

Kronika 13:16 - 28 Gusht, 2019

Arta Marku s’mund të hetojë Ulsi Manjan/ Zbardhet lidhja me deputetin

Dosja 184 është përcjellë nga Krimet e Rënda për në Prokurorinë e Dibrës. Kjo dosje u bë e njohur për publikun nga tabloidi gjerman “Bild”, i...

Kronika 12:40 - 26 Gusht, 2019

Thellohet skandali me dosjen 184/ Klodjan Braho shpëtoi bandën e vjedhjes së votave

Në errësirë të plotë në muajin korrik, pak kohë para pushimeve vjetore të sistemit të drejtësisë, Prokuroria e Krimeve të Rënda transferoi në Dibër një dosje...

Aktualitet 13:31 - 27 Mars, 2019

Cilët prokurorë fshehën dosjet “339” dhe “184”?/ Marku lëshon “bombën”

Prokurorja e Përgjithshme e përkohshme Arta Marku iu ka bërë “dush të ftohtë” prokurorëve të Krimeve të Rënda.  Ajo ka lëshuar ndaj tyre breshëri kritikash, për...

kryetarja e lsi, monika kryemadhi ne studio
Aktualitet 12:25 - 10 Mars, 2019

Dosjet 339 dhe 184/ Kryemadhi zbulon të dhëna tronditëse

Kryetarja e LSI-së  ka folur për dosjet 339 dhe 184. Monika Kryemadhi në një takim të zhvilluar në qytetin e Lezhës me strukturat e LSI-së në...