Connect with Us

All posts tagged "15 vjecare"

Kronika 10:21 - 31 Maj, 2020

I shkroi në mur k***ë/ Detaje tronditëse, si e futi në kurth roja i shkollës 15-vjeçaren

Zbardhen detaje të reja nga ngjarja e rëndë e abuzimit seksual me 15 vjecaren në Babrru të Tiranës. Bëhet me dije se ngacmimet dhe përndjekjet e...

Berhan bajrakurti
Aktualitet 12:51 - 14 Shkurt, 2019

Akuzohet për ngacmim seksual/ Polici mbërrin në Gjykatë

Shefi i Policisë së zonës Gruemirë në Malësinë e Madhe, Berhan Bajrakurti ka mbërritur në Gjykatën e Shkallës së Parë në Shkodër. Gjyqtare e çështjes së...

Aktualitet 16:51 - 12 Korrik, 2016

Finalizohet operacioni “Revenge”/Trafikuan 15 vjeçaren, arrestohen dy shtetas

Seksioni për Trafiqet e Paligjshme në Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, në bashkëpunim  me Prokurorinë e Krimeve të Rënda Tiranë, në kuadër të procedimit penal Nr ...

Showbizz 14:40 - 26 Nentor, 2015

Rihanna shfaq talentin në moshën 15 vjeçare (Video)

Ajo tani është ndër këngëtaret më të njohura në botë, por Rihanna nuk ka qenë gjithmonë një ikonë e muzikës dhe modës. Në një video të...

Kronika 09:44 - 4 Korrik, 2015

Seks me 15-vjeçaren/ I riu i bën shantazh me video erotike dhe i merr 3 milion lekë

Një 15-vjeçare nga Vlora ka rënë pre e shantazhit nga një i ri. Vajza kishte bërë seks me 21-vjeçarin Ervin Bajrami në Pyllin e Sodës, me të...