Connect with Us

All posts tagged "15 maj"

Çfarë ndodh nëse nuk i pranoni kushtet e reja të WhatsApp brenda 15 Majit?
Teknologji 14:29 - 22 Shkurt, 2021

Çfarë ndodh nëse nuk i pranoni kushtet e reja të WhatsApp brenda 15 Majit?

WhatsApp po planifikon të fshijë llogaritë e përdoruesve të cilët nuk pranojnë kushtet e tij të reja të diskutueshme të privatësisë. Shërbimi i bisedës në pronësi...

Vjedhja e llogarive në WhatsApp/ Eksperti: Do të përdoren gjatë fushatës
Teknologji 11:28 - 16 Janar, 2021

Largimi drastik i përdoruesve nga aplikacioni/ WhatsApp shtyn afatin e azhurnimit

WhatsApp ka zgjatur afatin e azhurnimit për dy miliardë përdoruesit e saj, deri në momentin që ata të pranojnë kushtet e reja të aplikacionit ose do...

Aktualitet 09:01 - 15 Maj, 2017

Shtypi i ditës, 15 Maj 2017

Lexoni titujt kryesorë të gazetave për ditën e sotme, 15 maj 2017: Gazeta “Integrimi” shkruan: Me gratë dhe vajzat e njësisë 5/Petrit Vasili: Duke i dhënë...