Connect with Us

All posts tagged "13 prill 2018"

Kryesore 08:58 - 13 Prill, 2018

Shtypi i ditës, 13 prill 2018

Këto janë disa prej titujve kryesorë të shtypit të shkruar për ditën e sotme, datë 13 prill 2018: “Gazeta Shqiptare” hapet me titullin “Dhunë në Kuvend,...

Kryesore 08:19 - 13 Prill, 2018

 Horoskopi i ditës, 13 prill 2018

DASHI21. mars – 20. prill Ju po jetoni një fazë energjie të madhe dhe do të keni një qëndrim më pozitiv ndaj problemeve të jetës së...