Connect with Us

All posts tagged "12 qershor 2019"

Aktualitet 08:36 - 12 Qershor, 2019

Shtypi i ditës, 12 qershor 2019

Këto janë disa prej titujve kryesorë të shtypit të shkruar për ditën e sotme, datë 12 qershor 2019: “Gazeta Shqiptare” hapet me titullin “Meta:Dreka ime me...

Aktualitet 08:07 - 12 Qershor, 2019

Horoskopi i ditës, 12 qershor 2019

DASHI 21. mars – 20. prill Gjatë kësaj dite mund të keni goxha përballje me partnerin tuaj dhe do ndiheni keq. Ju ka ardhur ne maje te...