Connect with Us

All posts tagged "11 shtator 2019"

Sociale 08:34 - 11 Shtator, 2019

Shtypi i ditës, 11 shtator 2019

Këto janë disa prej titujve kryesorë të shtypit të shkruar për ditën e sotme, datë 11 shtator 2019: “Gazeta Shqiptare” hapet me titullin “Tetë vite burg...

Lajm i Rekomanduar 08:04 - 11 Shtator, 2019

 Horoskopi i ditës, 11 shtator 2019

DASHI 21. mars – 20. prill Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata që kanë përjetuar...