Connect with Us

All posts tagged "1 milion dollare"

Denoncim 23:33 - 16 Janar, 2020

“Familja e kryebashkiakut të Kavajës i vë qëllimisht zjarrin fabrikës/ Përfiton mbi 1 milion dollarë”

Mbrëmjen e sotme fabrika e dyshekëve të kryebashkiakut të Kavajës Redjan Kralit u përfshi nga flakët dhe u shkaktuan dëme të mëdha. Në media u raportua...

Aktualitet 20:41 - 18 Maj, 2019

Balla “kryqëzon” Bashën/ “Përfitoi 1 milion dollarë nga një kompani ruse”

Kreu i Grupit Parlamentar i PS-së, Taulant Ballanë një postim në rrjetet sociale ka reaguar pas dorëheqjes se zëvendës kancelarit austriak pasi iu zbulua mbështetja që...

Aktualitet 16:33 - 8 Prill, 2019

“Peshku i madh” 1 milion dollarë/ Petrit Fusha i shpëtoi burgut?

Ish-drejtuesi i Prokurorisë së Tiranës, Petrit Fusha, me 28 Shkurt 2019 dhe dorëheqjen nga detyra pas një karriere 32-vjeçare në sistemin e drejtësisë. “Pas 32 viteve...

atentat ndaj shoferit te eskavatorit
Aktualitet 11:08 - 6 Mars, 2019

Mbylli dosjen e Ardit Gjoklajt/ “Arratiset peshku i madh” 1 milionë dollarësh

Prokurori Petrit Fusha, është i njohur në opinionin publik si mbrojtësi i kryebashkiakut Erion Veliaj, pasi  dyshohet se mbylli dosjen e Ardit Gjoklajt dhe pa frikë...

Aktualitet 17:52 - 3 Dhjetor, 2017

Shqiptari fatlum në SHBA/Babai i 6 fëmijëve fiton lotarinë 1 milion dollarë (emri)

Një shqiptar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk u ka besuar syve kur ka parë se bileta e tij me numrat – 24-26-28-59-63 –përputhej me...

Aktualitet 10:42 - 14 Janar, 2017

E vërteta për një milionë dollarët e Alfred Pezës/Nga Elvi FUNDO

Dje nëpërmjet dokumentave ekskluzive dhe të pakontestueshëm në faqen Citynews.al denoncuam blerjen e 1.13 miliard lekë ose 1 milionw dollar aksione nga deputeti socialist i Rilindjes...

Kryesore 19:15 - 18 Mars, 2015

Familja që fitoi rreth 1 milionë dollarë nga postimi i videove në YouTube

  Një çift e ka kthyer pasionin për videot familjare në një karierë luastracioni duke fituar më shumë se 1 milion dollarë nga kanali i tyre...