Connect with Us

Seria A

Seria A 13:53 - 23 Qershor, 2021

Gianni De Biasi drejt largimit, në Azerbajxhan i zbulojnë ofertën e fundit

Gianni De Biasi mund të mbyllë bashkëpunimin me kombëtaren e Azerbajxhanit, pasi ka një ofertë nga Seria A. Sportal.az raporton se emri i teknikut italian është i...

Seria A 11:44 - 23 Qershor, 2021

Në Itali e bëjnë të sigurt, Elseid Hysaj firmos këtë javë

Elseid Hysaj duket shumë pranë Lacios, madje mediat italiane e bëjnë fakt të kryer se zyrtarizimi do të vijë që këtë javë. Mbrojtësi i kombëtares nuk...

Seria A 19:10 - 22 Qershor, 2021

ZYRTARE/ Vuloset “tradhtia”, Interi prezanton mesfushorin turk nga… muzeu i trofeve

Hakan Çalhanoglu është lojtari i ri i Interit. Fantazisti turk ka firmosur pak më parë kontratën e tij që do ta lidhë me skuadrën zikaltër për tre...

Seria A 18:21 - 22 Qershor, 2021

ZYRTARE/ Tjetër “divorc” tek Milani, mbrojtësi transferohet tek skuadra e…

Tashmë është zyrtare, Diego Laksalt transferohet tek skuadra e Dinamos së Moskës. Këtë lajm e ka bërë publike vetë klubi kuqezi me anë të një komunikate...

Seria A 17:20 - 22 Qershor, 2021

E BUJSHME/ E zbulon eksperti i merkatos, De Biasi gati të emërohet trajner i skuadrës në Serinë A

Eksperti italian, Xhanluka Di Marzio ka hedhur një hipotezë të bujshme duke përmendur emrin e trajneri Xhani De Biasi si trajnerin e ardhshëm të një skuadre...

Seria A 14:19 - 22 Qershor, 2021

Roma dhe Milani e duan, ja sa kushton sot Andrea Beloti

Skuadra e Torinos fikson çmimin për kapitenin dhe sulmuesin kryesor, Andrea Belotin. Sulmuesi 27-vjeçar i cili është i impenjuar me Italinë e tij në EURO 2020,...

Seria A 13:39 - 22 Qershor, 2021

Po shkëlqen në Europian, Juventusi bën ofertën e majme për Lokatellin

Juventusi ka filluar të bëjë seriozisht për blerjen e mesfushorit të Sasuolos, Manuel Lokateli. Sipas asaj që zbulon media spanjolle “TodoFichajes.net”, bardhezinjtë janë të gatshëm të...

Seria A 22:31 - 21 Qershor, 2021

Momenti kur Calhanoglu arrin në selinë e Interit

Transferimi i Çalhanoglus drejt rivalëve të Interit ishte sot tema më e diskutuar në Itali pasi ky transferim doli nga hiçi. Turku pranoi të vishej zikaltër...

Seria A 17:27 - 21 Qershor, 2021

“Hysaj te Lazio, firmos për 5 vite”, eksperti i merkatos e bën të kryer

Elseid Hysaj është një hap larg Lazios, sikurse raporton së fundmi eksperti i merkatos në Itali, Alfredo Pedulla. Shkodrani do të jetë afrimi i parë i klubit...

Seria A 14:40 - 21 Qershor, 2021

Arrihet akordi, Calhanoglu nesër kryen nesër vizitat mjekësore te Interi

Hakan Çalhanollu arrin akordin me Interin. Trekuartisti turk do të lërë kuqezinjtë dhe do të kalojë tek Interi si një lojtar i lirë pas skadencës së...