Connect with Us

Search results for ""

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Shëndeti 17:23 - 16 Tetor, 2021

Bie ndjeshëm numri i të infektuarve/ Tre viktima në 24 orë

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka publikuar të dhënat e 24 orëve të fundit sa i përket situatës së pandemisë në vendin tonë. Sipas të...

cna lajme kronike
Kronika 17:22 - 16 Tetor, 2021

Shkrumbohet nga flakët makina në autostradën Tiranë-Durrës/ Dyshimet e para

Pasditen e sotme një makinë është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë-Durrës. Dyshohet se shkak për zjarrin mund të jetë bërë një shkëndijë elektrike. Ndërkohë raportohen...

Premier Liga 17:20 - 16 Tetor, 2021

VIDEO/ “Boom boom” Broja, sulmuesi i Kombëtares gjen rrugën e rrjetës në Premier Ligë

Sulmuesi i Kombëtares, Armando Broja startoi nga minuta e parë për Sauthemptonin në sfidën ndaj Lidsit duke debutuar për herë të parë si titullar në Premier...

Aktualitet 17:15 - 16 Tetor, 2021

Finalizohet “Open Ballkan”/ Zyrtarizohet marrëveshja Rama-Vuçiç-Zaev

Finalizohet nisma “Open Balkan”. Kreu i qeverisë shqiptare, Edi Rama, Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç dhe Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev kanë nënshkruar një memorandum...

cna lajme kronike
Kronika 17:12 - 16 Tetor, 2021

Misteri i tragjedisë së familjes ruse/ Grupi hetimor ngre dyshimet për vrasje

Shkaku i tragjedisë së familjes ruse, ku humbën jetën 4 prej tyre, në një hotel në Qerret të Kavajës, mbetet ende një mister. Policia fillimisht dyshoi...

Seria A 17:09 - 16 Tetor, 2021

Seria A/ 32 minuta në fushë, Manaj i sjell fat Spezias

Spezia ia doli të merrtë një fitore të rëndësishme në shtëpi 2-1 ndaj Salernitanës. Vendasit u gjendën në disavantazh pas 40 minutash lojë, me golin e...

Politikë 17:04 - 16 Tetor, 2021

Mori pjesë në ‘Foltoren” e Berishës/ Deputetja e PD, tregon nëse i druhet përjashtimit nga Basha

Deputetja e Partisë Demokratike, Sorina Koti në një intervistë për MCN tv ka folur për Foltoren që mbajti një ditë më parë në Korçë ish-lideri i...

cna lajme politike
Opinione 16:47 - 16 Tetor, 2021

Reforma në Drejtësi/ Basha me dashje apo nga paaftësia po i shërben Ramës

Nga Sherefedin Shehu Edhe këtë radhë z. Basha nuk guxoi që t’i paraprijë procesit të ndryshimeve të kërkura për reformën në drejtësi dhe të rregullonte atë...

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Kronika 16:46 - 16 Tetor, 2021

Makina përplas motorin/ Dy të plagosur në Elbasan

Dy persona kanë mbetur të plagosur në Elbasan, si pasojë e një aksidenti rrugor. Sipas asaj që raportohet, ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit, ku...

cna lajme teknologji
Teknologji 16:38 - 16 Tetor, 2021

Makinat vetëdrejtuese krijojnë trafik në San Francisko

Një lagje në San Francisko po gumëzhin nga një shpërthim i papritur i trafikut. Banorët kanë deklaruar se një fluks automjetesh qe drejtojnë vetëveten, kanë bllokuar...