Connect with Us

Satire Politike

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Satire Politike 20:53 - 31 Gusht, 2021

Edhe Dajë Ceni shqetësohet për Presidentin/ “Mir’ kur t’ikën truni, po kur të ikën ene truni ene petlla si i bohet?

-Ç’o kshu mre daj, ka fillu me shit ne petlla katuni presidenti jon’ ? – pyeti gjithë qef Dajë Ceni, ndërsa thithte fort cingaren që mbantë...

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike
Satire Politike 13:40 - 25 Gusht, 2021

Lri mbushet me të rinj/ Edhe gruaja e dytë e Petrit Vasilit u bashkohet reparteve që do t’i thyejnë kokën Edi Ramës

Një ditë pasi mbajti fjalimin e vet historik në kampingun veror të LRI-së në plazhin e Jalit, ku deputeti me 362 vota Petrit Vasili tha se:...

cna lajme satire
Satire Politike 14:26 - 19 Gusht, 2021

Foto-Politikanë dhe gazetarë të veshur si afganë/ “Shpërthen” rrjeti me meme

Prej disa ditësh, strehimi i afganëve në Shqipëri është kthyer në diskutimin e ditës. Ende nuk kanë mbërritur afganët e parë, të paktën jo nga Rinasi...

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Satire Politike 15:52 - 17 Gusht, 2021

Xhelal Mziu i futet thellë diplomacisë, por ngatërron datat/ “Shqiptarët, duhet të bëhen pak boshnjakë!”

Profesor Doktor Xhelal Mziu, deputeti më i ri i Partisë Demokratike në Parlamentin e ri, duket se pa nisur punimet ende Kuvendi i ri, e ka...

CNA LAJME, CNA SATIRE
Satire Politike 13:35 - 16 Gusht, 2021

Plas në PD e Korçës/ Kërkojnë që të ndryshohet emri i shoqatës

Është dukur e pabesueshme, por ka qenë e vërtetë. Disa kanë qeshur me fotot por dhe me faktet, që u dhanë në lidhje me iniciativën, që...

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Satire Politike 11:36 - 16 Gusht, 2021

FOTOT-Plasin memet në rrjetet sociale/ Çfarë presim nga Amerika dhe çfarë na sjell

Qeveria shqiptare ka vendosur të pranojë kërkesën nga SHBA për pranimin e afganëve në Shqipëri. Nga ana tjetër në rrjetet sociale, shqiptarët kanë shpërthyer duke krijuar...

CNA LAJME, CNA SATIRE
Satire Politike 18:06 - 15 Gusht, 2021

E pabesueshme/ Salianji themelon shoqatën VT për ringritjen e PD-së në Korçë

Vërtet e pabesueshme, por ja që ndodh në Korçë, në kulmin e të nxehtit, kur njerzit duan të pushojnë buze detit apo në freskinë e maleve...

Satire Politike 23:18 - 14 Gusht, 2021

VIDEO/ Spektakël, gola e drithërima në “Parc des Princes”: PSG feston me “poker

PSG mori sot fitoren e dytë në Ligue 1 pët këtë sezon, pas suksesit 1-2 në javën e parë në fushën e Troyes. Ekipi i Mauricio...

cna lajme politike
Satire Politike 14:12 - 13 Gusht, 2021

Klevis Balliu- Një emër që nuk vdes kurrë!

Po kthehesha nga aeroporti pasi kisha marrë një shok që kishte ardhur nga amerika për të kaluar pushimet në shqipëri. Rrugës, duke kaluar tek “Unaza e...

Satire Politike 14:28 - 8 Gusht, 2021

Vetëm Tit Vasili mund ta anullojë koncertin e Goran Bregoviçit në Korçë!

Pasi ka dështuar protesta e dyshes më qesharake të parlamentit shqiptar Gjuzi – Jenisheri, të cilës i mbaroi mandati me zgjedhjet e 25 prillit, tani ka...