Connect with Us
Denoncim 23:24 - 23 Tetor, 2019

Denoncimi në “Stop”/ Një burrë, një grua në drejtim të çdo organizate socialiste

Kryeministri Edi Rama, në një takim pasditen e djeshme, kishte sërish gratë në qendër të fjalës së tij. Ai tha, se cdo organizatë socialiste do të...

duka
Politikë 22:40 - 23 Tetor, 2019

“Se kam provuar një herë të hyj në zgjedhje”/ Surprizon Agron Duka

Kryetari i Partisë Agrare Aambientaliste(PAA), Agron Duka, nga tryeza e emisionit “Arena” është shprehur edhe rreth futjes apo jot ë partisë që drejton në zgjedhjet nëse...

Politikë 22:25 - 23 Tetor, 2019

Celula terroriste në Shqipëri/ Zvendës ministri i Brendshëm zbulon detaje                                  

Hetimet për celulën terroriste iraniane në Shqipëri kanë nisur në muajin mars të 2018 dhe prokuror drejtues i tyre ka qenë, Eugen Beçi, si dhe njësia...

Politikë 22:02 - 23 Tetor, 2019

Agron Duka zbulon kush e stimulon ikjen masive të shqiptarëve  

I qenë prezent në tryezën e emisionit “Arena” të mbrëmjes së sotme, Agron Duka, kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste(PAA), ka dhenë përgjigje për pyetjen: Kush e...

Politikë 22:01 - 23 Tetor, 2019

“Aksioni antiterror i 2018-ës, publik pas dështimit të negociatave”/ Ardi Veliu injoron Palokën

Drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, ka reaguar pas deklaratave të Partsë Demokratike ditën e sotme, ku përmes nënkryetarit të partisë Edi Paloka, do të...

Politikë 21:24 - 23 Tetor, 2019

Godet Myslym Murrizi/ Rama, Basha dhe baballarët e kombit të lumtur nga mosçelja e negociatave

Deputeti, njëherësh dhe Zvendëskryetari i Parlamentit, Myslym Murrizi, është pjesë e emisionit “Arena” të mbrëmjes së sotme, ku megjithse temë diskutimi është “Reforma zgjedhore dhe marrëveshjet...