Connect with Us
Aktualitet 20:33 - 22 Korrik, 2019

Reforma në Drejtësi/ Moses: SPAK do të çlirojë Shqipërinë nga korrupsioni

Përfaqësuesja e Ambasadës së SHBA-së në Tiranë, Leyla Moses-Ones, e ndodhur në cermoninë e inagurimit të godinës së re të SPAK, “Poli i Drejtësisë”, deklaroi se...

Aktualitet 20:28 - 22 Korrik, 2019

“Nuk dija si të menaxhoja famën, vajzat, suksesin”/ Majk flet për periudhën më të vështirë të jetës

Majk është kthyer në një nga reperët më të pëlqye dhe të komentuar të shoëbizit. Sot reperi ishte i ftuar në emisionin “Pushime on top” ku...

Aktualitet 20:09 - 22 Korrik, 2019

Pyetja që “pushtoi” rrjetin/ E “zhduku” apo jo kërthizën Xhensila Myrtezaj?

Ditën e djeshme një foto e këngëtares Xhensila Myrtezaj pushtoi të gjitha mediat. Këngëtarja u akuzua nga fansat se në foton e saj të fundit kishte...

Aktualitet 20:01 - 22 Korrik, 2019

Reforma në Drejtësi/ Kryemadhi: Domosdoshmëri çlirimi i saj nga kapja politiko-klienteliste

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, lidhur me 3-vjetorin e miratimit të ndryshimeve Kushtetuese për Reformën në Drejtësi. Kryemadhi...

Aktualitet 19:35 - 22 Korrik, 2019

Petrit Vasili: Ja 10 atentatet e Rilindjes që vranë Reformën në Drejtësi

Ish kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili përmes një postimi në rrjetet sociale, ka rënditur 10 atentatet sipas tij, që Rilindja i ka bërë...

Aktualitet 19:28 - 22 Korrik, 2019

Artiste me vokal dhe potencial të lartë?/ Fansi “ngre në qiell” Luana Vjollcën

Moderatorja Luana Vjollca është kritikuar shumë herë për pasionin e saj për muzikën. Megjithëse ka korrur shumë suksese me projektet e fundit muzikore, të shumtë janë...