Connect with Us
Politikë 22:27 - 25 Gusht, 2019

Rezervimi 1900 eurosh/ Hoteli në Berlin nxjerr zbuluar Gjonajn

Dosja.al ka zbardhur detaje të reja në lidhje me rezervimin e bërë nga ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, në hotelin “Hilton” në Berlin, Gjermani. Teksa kontaktuam me...

Sociale 22:04 - 25 Gusht, 2019

Qyteti nëntokësor në Shqipëri, vendstrehimi më i madh dhe i fortifikuar në rajon

Në kthinën e një lokali në Kukës ndodhen një palë shkallë. Në pamje duken pa funksion dhe ashtu të harruara. Askush nuk e di se aty...

Politikë 22:00 - 25 Gusht, 2019

“Këput qafën në Kinë”/ Nuk përmbahet çuni i Fahriut

Siç është bërë traditë, tashmë prej muajsh, banorët e Unazës së Re kanë dalë sërish këtë mbrëmje në protestë kundër projektit që prish banesat dhe bizneset...

Sociale 21:25 - 25 Gusht, 2019

Punime në rrjet/ OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë elektrike në këto zona

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, (OSHEE), ka njoftuar të tjera ndërprerje të energjisë elektrike në Tiranë. Shkëputja do të bëhet në datë 26 dhe 27 gusht...

Politikë 21:10 - 25 Gusht, 2019

Grida Duma “thumba” Bashës e Ramës/ Mungesa e garës ka larguar më të aftët

Ish deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma e ftuar në emisionin “Treshat”, ka dhënë disa mesazhe të forta, rreth asaj që e quan “zbrazja e Shqipërisë...

Kosova & Rajoni 20:54 - 25 Gusht, 2019

Të shtëna me armë zjarri/ Plagoset rëndë një person

Një person ka mbetur i plagosur rëndë me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Prishtinë. Sipas mediave vendase, ngjarja ka ndodhur në rrugën Azem Bejtja në...