Connect with us
Reklama

LAJMET E FUNDIT

Kronika23:00 - 22 Shkurt, 2018

Iu gjet kokainë e fishekë në banesë/ Arrestohet 25 vjeçari

Policia e Leçës ka bërë të mundur arrestimin e një shqiptari, pasi gjatë kontrollit në banesë i janë gjetur kokainë...

Politikë22:51 - 22 Shkurt, 2018

Enver Hoxha e zgjeroi detin me 15 milje/ SHBA ultimatum për t’u tërhequr me 12 milje

I ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ish-Komandanti i Forcave Detare, Vladimir Beja, që ka udhëhequr negociatat e ndarjes së kufirit...

Politikë22:28 - 22 Shkurt, 2018

Veliaj tregon sa do të kushtojë Teatri Kombëtar

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, e ka pranuar për herë të parë se ndërtimi i Teatrit Kombëtar mund...

Politikë22:27 - 22 Shkurt, 2018

Ylli Manjani tregon gabimin e Metës dhe Berishës

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, i ftuar në emisionin “Real Story” në Vizion Plus, është shprehur se Ilir Meta ka...

Politikë22:18 - 22 Shkurt, 2018

Pse për ndërtimin e teatrit, Tirana duhet të mbushet me kulla?

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i ftuar në studion e emisionit “Opinion” të gazetarit Blendi Fevziu, pranoi se...

Aktualitet22:13 - 22 Shkurt, 2018

Ja si e gjykon Arjan Çani “lojën” e Metës dhe Ramës me Greqinë  

Tema e nxehtë e bisedimeve diplomatike midis Shqipërisë dhe Greqisë për kufirin detar ka qenë në qendër të diskutimit të...

Politikë21:55 - 22 Shkurt, 2018

Veliaj: Teatri do të shembet, por…

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i ftuar në studion e emisionit “Opinion”, ku po debatohet mbi fatin e...

Reklama