Connect with Us
Opinione 08:29 - 1 Qershor, 2020

Paralele me indinjatën amerikane

Nga Ilir Levonja  Çfarë ndodh në Minesota, çfarë ndodh në Tiranë? Çfarë bëjnë amerikanët, çfarë bëjnë shqiptarët? Apo përse ne nuk ngrihemi si ata se në...

shenjat qe nuk e tregojne ndjenjat
Horoskopi 08:26 - 1 Qershor, 2020

Horoskopi javor, nga 1 qershor deri në 7 qershor 2020

DASHI 21. mars – 20. prill Gjate gjithë kësaj jave do mbizotërojë një klime e ngrohte dhe pozitive ne lidhjen tuaj. Rutina qe kishte disa dite...

Sociale 08:23 - 1 Qershor, 2020

Përdhunuesit jemi ne

Nga Elona Caslli Një vajzë 15 vjeçare përdhunohet nga roja i shkollës 65 vjeç. Hamshori 65 vjeç, njëkohësisht edhe roja I shkollës, që gjithë ditën masturbohet...

Sport 08:22 - 1 Qershor, 2020

Van Dajk rrëfen tmerrin që kaloi para disa vitesh: Firmosa testament! Nëse do të vdisja, paratë e mia do t’i kalonin…

Mbrojtësi i Liverpulit, Virxhin Van Dajk ka rrëfyer një nga momente më të vështira në jetën e tij. Kur ishte 20 vjeç dhe ishte pjesë e...

Sociale 08:20 - 1 Qershor, 2020

Shiu nuk po na ndahet/ Mësoni çfarë parashikojnë sinoptikanët për këtë javë

Ditën e sotme do të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira të cilat do të pasohen nga reshje shiu me intensitet të ulët të karakterit...

Horoskopi 08:16 - 1 Qershor, 2020

Horoskopi i ditës, 1 qershor 2020

DASHI 21. mars – 20. prill Për te qene edhe me te lumtur ne jetën tuaj ne çift sit duhet te dialogoni me shume me partnerin...

Politikë 00:01 - 1 Qershor, 2020

Deklaratat për listat e hapura/ Ish drejtoresha e Tatimeve ironizon Ralf Gjonin: Të hapura apo të mbyllura, ky vetëm votën e vet merr

Deputeti i opozitës Ralf Gjoni, doli sot me një reagim në rrjetet sociale ku përshëndeste qëndrimin e presidentit Meta, në mbështetje të listave të hapura dhe...