CNA - City News Albania
Connect with us
Kryetari i PD, Lulzim Basha, Republika e re Kryetari i PD, Lulzim Basha, Republika e re
Aktualitet10:40 - 19 Janar, 2019

Basha zhvillon sot farsën e radhës/ Zyrtarizon Republikën e tij të Re

Ish-presidenti Bujar Nishani, ish-kryeministri Sali Berisha dhe kreu i PD, Lulzim Basha Ish-presidenti Bujar Nishani, ish-kryeministri Sali Berisha dhe kreu i PD, Lulzim Basha
Aktualitet09:46 - 19 Janar, 2019

Luli emëron Haxhi Lleshin e PD-së

      Reklama Caffe Vergnano
        Advertisement