Connect with Us
Aktualitet 11:00 - 23 Korrik, 2019

Merrnin rryshfet nga shkelësit e ligjit/ Ndëshkohen 5 efektivë policie 

Gjykata e Shkallës së Parë Tiranë jep masat e sigurisë për 5 punonjës policie dhe një qytetar. Sipas Report TV, punonjësit e policisë akuzohen se u...

Aktualitet 10:51 - 23 Korrik, 2019

Lojtari më i pafat në botë/ Ja çfarë i ka ndodhur brenda 12 minutave (video)

Marian Sarr, mbrojtësi i klubit gjerman të Carl Zeiss Jena (Bundesliga 3) përjetoi një ndër ndeshjet më të hidhura të karrierës së tij. Futbollisti 24-vjeçar i...

Aktualitet 10:40 - 23 Korrik, 2019

Arti në zi/ Ndahet nga jeta ikona e muzikës blouse

Mbrëmjen e djeshme ikona muzikore e New Orleans, Art Neville  ka ndërruar jetë pasditen e së hënës dhe lajmin e hidhur e ka bërë publike për...

Uncategorized 10:30 - 23 Korrik, 2019

Sulm me gurë dhe molotov te Unaza e re/ Arrestohen babë e bir

Dy persona janë vënë në pranga nga policia e Tiranës, pasi akuzohen se janë përfshirë në sulmin ndaj policisë dhe ambulancës, dy netë më parë në zonën e...

Aktualitet 10:29 - 23 Korrik, 2019

Edhe Dejvi Bregu te Kukësi, ja oferta e verilindorëve

Kukësi kërkon edhe Dejvi Bregun. Burime të “Panorama Sport” pranë klubit të Kukësit bënë me dije se pas Enis Gavazajt, nënkampionët i kanë kërkuar presidentit të...

Aktualitet 10:21 - 23 Korrik, 2019

Mashtronte biznesmenë/ Prangoset një shtetase

Një shtetase e moshës 64-vjeçare është vënë në pranga nga policia e Tiranës, pasi akuzohet se mazhtronte biznesmenë, duke u premtuar projekte të mëdha ndërtimi të...