Connect with Us
Aktualitet 21:32 - 22 Korrik, 2019

“Mezi po pres të kthehem në shtëpi”/ Reperja surprizon partnerin

Cardi B dhe Offset janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat e huaja. Çifti duket se po e shijojnë në maksimum lidhjen e tyre...

Kryeministri Rama gjate takimit me studentet ne Gjirokaster
Aktualitet 21:19 - 22 Korrik, 2019

“Si i mashtroi Rama studentët”/ Ish deputeti “i çjerr maskën”kryeministrit

Ish deputeti demokrat Luciano Boçi ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, ka renditur të gjithë mashtrimet që kryeministri Rama i ka bërë studentëve. Duke...

Aktualitet 21:14 - 22 Korrik, 2019

Dikur prezantonte lajmet me gjoks jashtë/ Aktorja “çmend” meshkujt me fotot provokuese

Aktorja e “Duplex” Eliona Pitarka u bë e njohur fillimisht në “Zjarr TV”, ku prezantonte lajmet me dekoltenë komplet të hapur. Më pas ajo nisi karrierën...

Aktualitet 21:06 - 22 Korrik, 2019

Denoncimi/ Çertifikimi i hotelerisë, bizneset i vendosin vetë yjet

Në Maj të vitit 2018 me një VKM, në zbatim të ligjit për turizmin u miratuan kriteret apo standardet që duhen të kenë hotelet, në bazë...

Aktualitet 20:58 - 22 Korrik, 2019

“Reforma në Drejtësi 3-vjeç”/ Soreca zbulon se sa miliona euro po investon BE për finalizimin e saj

Ambasadori i BE-së në Shqipëri, Luingi Soreca ka reaguar lidhur me inagurimin e godinës së re të SPAK, e quajtur ndryshe “Poli i Drejtësisë”. Soreca shprehet...

Aktualitet 20:33 - 22 Korrik, 2019

Reforma në Drejtësi/ Moses: SPAK do të çlirojë Shqipërinë nga korrupsioni

Përfaqësuesja e Ambasadës së SHBA-së në Tiranë, Leyla Moses-Ones, e ndodhur në cermoninë e inagurimit të godinës së re të SPAK, “Poli i Drejtësisë”, deklaroi se...