CNA - City News Albania
Connect with us
basha prononcim per mediat basha prononcim per mediat
Aktualitet21:46 - 25 Mars, 2019

MEGA-SKANDALI dhe dokumenti/ Lulzim Basha pagoi 950 mijë usd nga kompania Ruse offshore, prokuroria uli shifrën

Aktualitet21:08 - 25 Mars, 2019

Foto-Premtoi bllokimin/ Kullat, suksesi më i madh i Erion Veliajt

    Advertisement

          Me Shume