Connect with Us
Kronika 22:11 - 17 Shtator, 2019

Pas denoncimit në “STOP”/ Policia shoqëron pedagogun që kërkonte seks dhe para

Policia e Elbasanit konfirmon se ka shoqëruar në komisariat Denis Himçin, pedagog në Universitetin “Aleksandër Xhuvani” në Elbasan, i cili është vëllai i sekretarit të PD...

Kronika 22:05 - 17 Shtator, 2019

Maunja përplas rëndë 50-vjeçaren/ Shoferi largohet nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan. Mësohet se një një maune ka përplasur rëndë një 50-vjeçare në zonën e quajtur Mollas....

Politikë 21:21 - 17 Shtator, 2019

Agron Gjekmarkaj braktis Lulin bëhet me Metën

Analisti Agron Gjekmarkaj, ka habitur me anësinë që ka mbajtur lidhur me shpalljen e luftës juridike që mazhoranca i ka shpallur presidentit Ilir Meta, të cilin...

Politikë 21:17 - 17 Shtator, 2019

Habit deputeti Kujtim Gjuzi/ I pret flokët si djalë trendi

Deputeti Kujtim Gjuzi ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me stilin e të veshurit. Duke sfiduar moshën dhe çuditur jo pak kolegët e tij, Gjuzi u shfaq sot...

Sociale 21:02 - 17 Shtator, 2019

Studentja ekselente, shkodrania që arriti rezultatin më të lartë në Universitetin e Stambollit

Ida është 22 vjeç. Studion ne Stamboll, vjen nga Shkodra. Pasi përfundoi gjimnazin si nxënëse ekselente në Shkodër dhe ndër tre më të mirat në rang...

Politikë 20:59 - 17 Shtator, 2019

Paralajmërimi i fortë i deputetit/ “Vendi po shkon drejt mosbindjes civile”

Një paralajmërim të fortë ka bërë nëpërmjet një postimi të publikuar në faqen e tij në rrjetet sociale deputeti i listës së Partisë Demokratike të qarkut...