Horoskopi i ditës, 13 nëntor 2019

13 Nëntor 2019, 07:10, Sociale CNA

Nëse pranoni te bëni pak me shume lëshime sot çdo gjë me partnerin do iu ece me mire. Ai do iu dashuroje me më tepër pasion dhe do kaloni çaste fantastike. Beqareve do iu jepen mundësi te shkëlqyera për te dale neper takime e për ta ndryshuar jetën. Ata duhet thjesht te përfitojnë. Ne planin financiar, nëse nuk ndërmerrni shume rreziqe, nuk keni për te pasur probleme serioze.

Yjet do e ndikojnë shume pozitivisht jetën tuaj ne çift sot dhe gjerat mes ju te dyve kane për te ecur për mrekulli. Ne mbrëmje do jeni edhe me sensuale. Për beqaret do favorizohen flirtet. Ata duhet te shfrytëzojnë mundësitë qe do iu jepen sigurisht qe pa e tepruar aspak. Me shpenzimet duhet te jeni me te matur edhe sikur gjendja te jete me e mire se me pare. Duhet menduar pak me shume për te ardhmen.

Fale mbështetjes se madhe te Jupiterit, ju te dashuruarit do kaloni një dite te mrekullueshme. Do i kaloni një e nga një te gjitha pengesat dhe do merrni fryme lirisht. Beqaret do afrohen pas disa personave sharmante dhe mjaft inteligjente me te cilët ja vlen te krijosh një lidhje. Buxhetin mos e lini pas dore. Menaxhojini me kujdes ato para qe do keni ne mënyrë qe mos keni vështirësi as nesër.

Dite e bukur dhe emocionuese ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Do shtohen edhe momentet intime dhe kënaqësitë do jene te mëdha. Beqaret qe mendonin se ishin te dënuar te mbeteshin vete gjithë kohës, sot do marrin propozime fantastike. Ne planin financiar do keni disa vështirësi te vogla, megjithatë asgjë për t?u alarmuar. Me pak kujdes gjithçka do zgjidhet.

Jeta juaj ne çift nuk do jete aspak e qete sot. Ne shume momente madje debatet kane për te qene te zjarrta dhe mund te thuhen gjera te renda. Beqaret nga ana tjetër duhet te ndjekin instinktin sepse ai do i çojë ne rrugën e duhur. Ne planin financiar do keni gjithë interesin e mundshëm për ta mbajtur situatën nen kontroll. Po filluan problemet, gjendja nuk do përmirësohet lehtësisht.

Nëse prej pak kohesh keni pasur debate me partnerin dhe nuk po arrini dot te gjeni qetësinë, sot gjerat do normalizohen goxha. Disa miq do ju flasin dhe do ju këshillojnë te bëni gjene e duhur. Beqaret do jene gati për te hedhur çdo hap dhe nuk do tremben nga asgjë. Saturni, i pozicionuar mire ne qiellin tuaj, do ju ndihmoje mjaft me financat. Gjendja e tyre do jete vërtet e kënaqshme.

Jeta juaj ne çift nuk do jete aspak rutine sot, përkundrazi surprizat do jene te njëpasnjëshme dhe emocionet do shumëfishohen nga momenti ne moment. Beqaret do jene me te hapur dhe do pranojnë te dalin neper takime edhe pa i njohur mjaftueshëm personat. Ne planin financiar do bëni te pamundurën për ta stabilizuar situatën dhe do ja dilni mbanë me sukses.

Te dashuruarit do jetojnë ne një klime harmonike krijuar nga ndikimi i madh i Venusit. Jeta sentimentale e beqareve do jete tej mase e privilegjuar. Pas njohjeve te njëpasnjëshme, shume shpejt mund te fillojnë edhe lidhje. Ne planin financiar keni për te pasur me shume fat. Gjendja e te ardhurave do jete e kënaqshme dhe do arrini t’i kryeni pa problem te gjitha shpenzimet e menduara.

Do i përkushtoheni me shume dashurisë gjate kësaj dite dhe do lini pas dore çdo gjë tjetër vetëm qe marrëdhënia ne çift te jete e mire. Beqaret nuk do jene ne humorin e duhur për ta kërkuar dashurinë e madhe dhe do preferojnë te presin para se te hedhin hapa. Ne planin financiar ka mundësi te jeni me shume fat. Po i organizuat edhe me mire te ardhurat situata do jete e shkëlqyer.

Do jeni ne humor shume te mire sot ju te dashuruarit dhe do krijoni një klime te jashtëzakonshme e cila do ju fale kënaqësi te dy palëve. Beqaret do ndiejnë shume për një person dhe do arrijnë t’ia shprehin atij ndjenjat ashti si i kane ne zemër. Ka gjase qe te ketë ndryshime për ju. Buxheti do jete shume me i mire se kohet e fundit kështu qe edhe po bëtë ndonjë shpenzim me shume nuk do keni probleme.

Nëse doni qe marrëdhënia juaj me partnerin te jete sa me e mire sot, mundoheni te jeni sa me realiste dhe te mos e hu8mbisni asnjëherë bashkëpunimin. Beqaret ka mundësi te afrohen tej mase me një person qe dikur nuk i ka tërhequr aspak, madje disa here edhe e kane tallur. Me shpenzimet tregohuni sa me diplomate qe te mundeni sepse ne te kundërt situata do ju dale jashtë kontrollit.

Do jeni me te gatshëm te bëni lëshime ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite kështu qe marrëdhënia me partnerin do vije gjithnjë duke u përmirësuar. Beqaret do iu përkushtohen miqve dhe familjareve prandaj nuk do kenë as kohe te mendojnë për dashurinë. Për menaxhimin e financave mos i besoni askujt tjetër përveç vetes pasi do vuani me pas.