LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video- “Po fola unë, prishen shumë…”/ Degjeneron debati mes konkurrenteve të 'Përputhen'

22 Shtator 2022, 09:52, Lifestyle CNA
Video- “Po fola unë, prishen shumë…”/ Degjeneron
Foto ilustruse

Sherri nisi pas takimit të konkurretes Xhemi me Petron, ndërsa Eda, e ka akuzuar këtë të fundit që shtirej si dikush tjetër.

Kaq u desh që debati mes vajzave të degradonte në ofendime dhe paralajmërime për gjyq.

Debati në studio:

Eda: Kam aq shumë informacione sa fytyra jote…

Xheni: Pusho idjote, debile. Mbylle gojën dhe mos fol

Eda: Kjo është Xheni të dashur miq… Nëse flas unë prishen familje

Xheni: Tregoi pra informacionet tregoi…

Eda: Ti e di shumë mirë se çfarë di unë për ty. Do i shpërndaj të gjitha

Xheni: Unë nuk e di, por do t’i dëgjoj, jam e hapur

Eda: Lidhja jote, un do t’i hap, do t’i shpërndaj të gjitha

Xheni: Unë me ty do ta ndjek në rrugë ligjore

Eda: Mos bëj rolin e Shën Mërisë mua se të njoh shumë mirë kush je..

 

 

Lajmet e fundit nga