LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një “bishë” e vërtetë/ Modelja thyen rrjetin me fotot e fundit

14 Maj 2024, 15:42, Lifestyle CNA
Një “bishë” e vërtetë/ Modelja thyen rrjetin me
Melissa Riso

Melissa Riso është një nga modelet më seksi të rrjeteve sociale. Shpeshherë ajo provokon me fotot e saj me bikini.

Linjat perfekte dhe pozat e nxehta kanë bërë që ajo të tërheqë shumë ndjekës. Përveç modelingut Melissa ka pasion aktrimin dhe estetikën.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Melissës që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./CNA

Lajmet e fundit nga