Një bishë e vërtetë/ Demi Rose “thyen” rrjetin me foton provokuese

1 Gusht 2022, 22:32, Lifestyle CNA
Një bishë e vërtetë/ Demi Rose “thyen” rrjetin
Supermodelja britanike, Demi Rose

Supermodelja britanike, Demi Rose, është një ndër vajzat më provokuese dhe më të njohura në të gjithë botën.

Ajo njihet për fotot e saj shumë të nxehta në rrjetet sociale, më të cilat “tërbon” të gjithë rrjetin.

Mbrëmjen e sotme bukuroshja ka publikuar një foto shumë seksi në "Instagram", nga pushimet e saj në Mykonos.

Ajo vjen provokuese, sensuale, e veshur me një palë bikini shumë minimaliste, që i theksojnë më shumë format bombastike të gjoksit dhe belit, duke marrë mijëra komente nga ndjekësit./ B.A. – CNA.al

Një bishë e vërtetë/ Demi Rose “thyen” rrjetin

Lajmet e fundit nga