LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Jacky Romero, e papërmbajtshme/ Magjeps me fotot më të fundit

13 Maj 2024, 07:25, Lifestyle CNA
Jacky Romero, e papërmbajtshme/ Magjeps me fotot më të fundit
Modelja Jacky Romero

Modelja Jacky Romero, në fotografitë më të fundit të postuara në “Instagram”, duket tepër provokuese.

E veshur me një "body" të zi, i dizenjuar me gurë me shkëlqim, bukuroshja amerikane duket mahnitëse teksa shfaq linjat e saj bombastike.

Modelja numëron plot 1.2 milionë fansa në “Instagram” dhe është tepër aktive, duke ndarë herë pas here foto dhe video mahnitëse me dashamirësit e saj.

Më poshtë do të shihni disa nga fotot më tërheqëse të modeles amerikane me anë të një galerie, përfshirë ato më të fundit./ CNA

Lajmet e fundit nga