Connect with Us

Fashion

cna lajm show
Fashion 22:25 - 17 Nentor, 2021

Shtoni elegancë në pamjen tuaj/ Tendencat e bizhuterive që do ju duhen gjatë sezonit të dimrit

Gjatë sezonit të dimrit duhet ti kushtojmë shumë rëndësi jo vetëm veshjeve por edhe aksesorëve, veçanërisht bizhuterive. Nuk ka asnjë gjë të keqe të eksperimentoni dhe...

cna lajm show
Fashion 19:30 - 15 Nentor, 2021

Preferoni fustane edhe në dimër?/ Ndiqni këto 5 këshilla për tu dukur më stil

Duket se dhe ditët e ngrohta të dimrit morrën fund dhe temperaturat po bëhen më të ftohta. Eshtë momenti që të ndërroni plotësishr garderobën, por lajmi...

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Fashion 20:06 - 7 Nentor, 2021

E adhuroni ngjyrën e zezë në veshje/ 6 ide kombinimi

Ju pëlqen shumë ngjyra e zezë në veshje? Apo jeni tipi që vishni vetëm të zezën? Ka pafund si ju. Më poshtë do të gjeni disa...

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Fashion 13:14 - 5 Nentor, 2021

FOTOT-Preferoni çizme të gjata?/ 3 ide si t’i kombinoni

Prej kohësh tashmë çizmat e gjata janë në preferencën e shumë vajzava dhe është kthyer në aksesorin më të kërkuar. Për tu dukur bukur duhet të...

cna lajm show
Fashion 12:08 - 2 Nentor, 2021

VIDEO- Dëshironi buzë të plota?/ Ndiqni këto truke të thjeshta

Buzët e plota prej kohësh tashmë kanë qenë trend dhe me shumë mundësi do të vazhdojnë të jenë. Nuk keni pse të shkoni në kirurgu, ju...

Fashion 09:19 - 29 Tetor, 2021

FOTOT- Do guxonit?/ Trendet e fundit të fustaneve të nusërisë

Të gjitha vajzat ëndërojnë për fustanin e bardhë të nusërisë ditën më të lumtur të jetës së tyre. Ashtu si moda dhe trendet ndryshojnë për veshje...

cna lajm fashion
Fashion 16:40 - 27 Tetor, 2021

Dimri po troket/ Kombinimet me trend që do na shoqërojnë gjatë këtij sezoni

Çdo vit, ngjyra që më së shumti mbizotëron dhe do të mbizotërojë për një kohë shumë të gjatë do të jetë e zeza. Të zezën do...

cna lajm show
Fashion 09:23 - 26 Tetor, 2021

Në modë dhe praktike/ 3 modele të xhinseve që do ju duhen patjetër gjatë këtij sezoni

Xhinset nuk dalin kurrë nga moda, por disa modele xhinsesh, po. Kujtojmë se edhe pse për një kohë shumë të gjatë kemi xhinset e ngushta (skinny)...

Fashion 11:23 - 25 Tetor, 2021

Kate frymëzon shtëpitë e modës/ Njihuni me tipet e palltove që do mbizotërojnë këtë sezon

Tendenca e xhaketave dhe palltove për vjeshtën dhe dimrin dëshmon edhe njëherë vëmendjen që dizajnerët u kushtojnë atyre në çdo sezon. Modelet e krijuara nga Catherine...

cna lajm show
Fashion 13:55 - 24 Tetor, 2021

Nuk dalin kurrë nga moda/ 5 aksesorë që duhet t’i keni me patjetër

Ka disa aksesorë që na duhen patjetër për tu dukur bukur dhe për t’i pasur gjatë pasi nuk dalin kurrë nga moda. Më poshtë do të...