Connect with Us

Showbizz

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Showbizz 17:31 - 4 Dhjetor, 2021

“Mirënjohëse tërë jetën”/ Vajza e Adriana Matoshit: Pashë fuqinë e nënës time, dashuri e respekt

Adriana Matoshi disa ditë më parë dha lajmin për ndjekësit e saj se pas 9 viteve i ishte rikthyer tumori në tru. Për këtë arsye ajo...

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Showbizz 17:06 - 4 Dhjetor, 2021

“Donaldi nuk ka ndjenja por afeksion seksual dhe hakmarrje”/ Habit ish-konkurenti i “Big Brother Vip”

Ish-konkurenti i “Big Brother VIP”, Ardit Çuni së fundi ka qenë i ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” ku ndër të tjera ka folur në lidhje...

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Showbizz 16:16 - 4 Dhjetor, 2021

FOTO-Antonela harron praninë e kamerave/ Ekspozon pjesët intime

Antonela, ish konkurentja e “Përputhen” dhe një nga banoret e shtëpisë së “Big Brother Vip” si duket ka harruar praninë e kamerave. Në rrjet kanë qarkulluar...

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Showbizz 16:00 - 4 Dhjetor, 2021

E papritur/ Donaldi-Beatrixës: Nuk dua ta humbas Borën…

Trekëndëshi Donaldi-Bora dhe Beatrix është kthyer në çështjen më të përfolur të momentit. Gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme të “Big Brother Vip”,  kjo temë u...

Showbizz 11:44 - 4 Dhjetor, 2021

Gjuha e urrjetjes në rrjetet sociale/ Olta Boka: Televizioni nuk pyet kë përdor për të arritur qëllimet e veta

Këngëtarja Olta Boka ka reaguar pas komenteve negative dhe gjuhës së urrjejes që po përdoret në rrjetet sociale ndaj Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj. Përmes një...

Showbizz 10:29 - 4 Dhjetor, 2021

Big Mama banorja më e re e Big Brother Vip/ Fifi paralajmëron Arbana Osmanin

Mbrëmjen e kaluar pjesë e Big Brother Vip janë bërë edhe personazhe të tjerë të njohur.Njëra prej tyre është këngëtarja Big Mama, ndërsa tjetri është sportisti...

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Showbizz 10:10 - 4 Dhjetor, 2021

Marrëdhënia e tyre ndryshoi pas daljes nga Big Brother Vip/ Si reagon Graniti kur dëgjon këngën e Fifit

Granit Cana dhe Filloreta Raçi janë dy prej personazheve më të përfolura të shoëbizit për shkak të marrëdhënies që patën brenda shtëpisë së Big Brother Vip....

Showbizz 09:30 - 4 Dhjetor, 2021

“Shtrëngoje Donaldin, mos e lësho”/ Fjolla Morina i del në mbrojtje Beatrix Ramosajt

Raporti Beatrix- Donald është një nga temat më të diskutuara të momentit në mediat rozë. Pasi dyshja shprehën pëlqimin për njëri-tjetrin janë kryqëzuar në rrjetet sociale,...

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Showbizz 09:04 - 4 Dhjetor, 2021

Qëndroi vetëm një javë në shtëpi/ Ky është i eleminuari i radhës nga Big Brother Vip

Këngëtari Valon Shehu është konkurrenti i radhës që është larguar nga shtëpia e Big Brother Vip. Rrugëtimi i tij në realityshow ka zgjatur vetëm një javë....

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Showbizz 23:01 - 3 Dhjetor, 2021

“I kërkoj falje Borës”/ Beatrix flet për raportin me Donaldin: Nuk duhet të isha hedhur aq lehtë

Beatrix Ramosaj ka folur për raportin e saj me Donald Veshaj, duke u  shprehur se ndjenjat për të i ka shumë të forta. Por pasi ka...