Connect with Us

Life Style

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Showbizz 09:04 - 4 Dhjetor, 2021

Qëndroi vetëm një javë në shtëpi/ Ky është i eleminuari i radhës nga Big Brother Vip

Këngëtari Valon Shehu është konkurrenti i radhës që është larguar nga shtëpia e Big Brother Vip. Rrugëtimi i tij në realityshow ka zgjatur vetëm një javë....

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Horoskopi 08:00 - 4 Dhjetor, 2021

Horoskopi i ditës, 4 Dhjetor 2021

Dashi Sot vendimet e këqija të së shkuarës do të çojnë në zhgënjim. Mund të ndiheni të bllokuar dhe të paaftë për të vendosur se çfarë...

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Showbizz 23:01 - 3 Dhjetor, 2021

“I kërkoj falje Borës”/ Beatrix flet për raportin me Donaldin: Nuk duhet të isha hedhur aq lehtë

Beatrix Ramosaj ka folur për raportin e saj me Donald Veshaj, duke u  shprehur se ndjenjat për të i ka shumë të forta. Por pasi ka...

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Showbizz 22:30 - 3 Dhjetor, 2021

“Ndihem në faj”/ Donaldi mesazh Borës

Gjatë spektaklit të Big Brother, Donald Veshaj përmes një video ka mësuar se Bora Zemani e ka mbështetur gjatë gjithë kohës që ka qenë brenda shtëpisë...

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Showbizz 22:14 - 3 Dhjetor, 2021

Rrjeti “zien” për lidhjen e tij me Beatrix/ Donaldi tregon arsyen e ndarjes nga Bora

Sonte në spektaklin e Big Brother Vip, Donald Veshaj ka treguar arsyet e ndarjes nga Bora Zemani pas puthjes së shkëmbyer brenda ambienteve të shtëpisë. Donaldi...

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Showbizz 20:11 - 3 Dhjetor, 2021

Surprizë/ Angela Martini bëhet nënë për herë të parë

Modelja e njohur Angela Martini ka ndarë me të gjithë ndjekësit lajmin se është bërë nënë për herë të parë. Angela dhe Dragos janë bërë prindër...

cna lajm show
Showbizz 18:25 - 3 Dhjetor, 2021

Një natë për të mos u humbur/ Çfarë pritet të ndodhë sonte në Big Brother Vip?

Big Brother Vip është kthyer në një nga realityshowt më të ndjekur dhe të komentuar të momentit. Kjo javë ka qenë e mbushur plot surpriza, pasi...

Showbizz 17:08 - 3 Dhjetor, 2021

Kejvina Kthella martohet në fshehtësi?/ Detaji që po “çmend” rrjetin

Kejvina Kthella është një nga modelet më të përfolura dhe më të ndjekura të momentit. Ajo ka qenë në qendër të vëmendjes për jetën e saj...

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Showbizz 16:29 - 3 Dhjetor, 2021

Urrejtja në rrjetet sociale/ Dojna Mema zbulon qëndrimin e saj ndaj raportit Donald-Beatrix

Raporti Donald-Beatrix është tej mase i komentuar në rrjetet sociale. Ndjekësit kanë patur një reagim shumë të fortë ndaj dyshes, madje nuk kanë munguar mallkimet apo...

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Showbizz 16:01 - 3 Dhjetor, 2021

Meridiani nis “betejën”/ Ngacmon Ilirin, Donaldin dhe Pajtimin

Sonte një prej banorëve do të lërë shtëpinë e Big Brother Vip. Të nominuarit e javës janë Beniada Nishani, Meridian Ramçaj, Antonela Berishaj, Monika Lubonja dhe...