Connect with Us

Lajm i Rekomanduar

Lajm i Rekomanduar 08:03 - 21 Shtator, 2019

 Horoskopi i ditës, 21 shtator 2019

DASHI 21. mars – 20. prill Dite rutine ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Qetësia do mbizotërojë, por ne disa momente mund...

Lajm i Rekomanduar 15:11 - 20 Shtator, 2019

Nga ish-zyrtari i Berishës, tek e “preferuara” e Ramës/ Kush pritet ta zëvëndësojë Sonila Qaton

Rreth tre ditë më parëm CNA.al paraljamëroi shkarkimin nga detyra të Drejtoreshës së Autoritetit Rrugor Shqiptar, Sonila Qato, se pas skandalit me tenderat dhe akuzat e...

Edi Rama si konsulli i plehrave
Ekonomi 14:36 - 20 Shtator, 2019

Skandali me inceneratorët që po “rrjepin” shqiptarët

Gjatë gjithë verës, kryeministri Edi Rama ka propaganduar fort në rrjetet sociale dhe jo vetëm, “luftën anti-informalitet”. Qeveria është treguar me “dorë të hekurt” ndaj biznesve,...

Lajm i Rekomanduar 12:58 - 20 Shtator, 2019

Sonila Qato, si “viktimë” e Belinda Ballukut

Drejtoresha e Përgjithshme e Rrugëve, Sonila Qato dje dha dorëhqjen nga detyra pasi më parë ishte paralajmëruar shkarkimi i saj. Gjithçka ajo ja faturoi përplasjes me...

Lajm i Rekomanduar 12:45 - 20 Shtator, 2019

Saimir Tahiri, kurbani i marrëveshjes Rama-Basha, dhe Veliaj

Dje në mbrëmje, pas dy vite gjyq dhe rreth gjashtë orë pritje, Gjykata e Faktit për Krimet e Rënda shpalli vendimin për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir...

Lajm i Rekomanduar 09:45 - 20 Shtator, 2019

Kush e ka radhën pas Tahirit?!

Pas një procesi gjyqësor maratonë, i cili zgjati rreth dy vite, mbrëmjen e djeshme, Gjykata për Krimet e Rënda shpalli vendimin për ish-ministrin e Brendshëm Saimir...

Lajm i Rekomanduar 09:28 - 20 Shtator, 2019

“Ish-ministri zbërthen mesazhet e koduara?”/ Çfarë do të thotë sot Saimir Tahiri

Mbrëmjen e djeshme Gjykata për Krimet e Rënda hodhi poshtë tre akuzat kryesore ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Samir Tahirit, si Trafik i narkotikëve kryer në bashkëpunim...

Kulluri ironizon Bashën/ Nëse fiton zgjedhjet, duhet të spostojmë kullën e Eifelit në New York
Lajm i Rekomanduar 08:26 - 20 Shtator, 2019

Foto-“Duhet të zhbëni këtë kolazh të pistë që të shpëtoni”/ Kulluri bën thirrjen e fortë

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Edvin Kulluri i ka bërë sot një thirrje të fortë qytetarëve. Në një postim në rrjetet sociale, Edvin Kulluri...

Lajm i Rekomanduar 08:09 - 20 Shtator, 2019

Horoskopi i ditës, 20 shtator 2019

DASHI 21. mars – 20. prill Te dashuruarit do kenë shume pikëpyetje për personin qe kane ne krah dhe nuk do ndihen shume gati për te...

Lajm i Rekomanduar 15:49 - 19 Shtator, 2019

Zbulohen detajet/ Rilindja i jep biznes kryetarit të Republikës së re

Bashkëpunimi i Rilindjes me Republikën e re është një fakt i vjetër dhe i pakontestueshëm, megjithëse Lulzim basha përpiqet që të gënjejë, të bëjë protesta apo...