Connect with Us

Kryesore Show Biz

Kryesore Show Biz 15:40 - 1 Gusht, 2019

“Fati im i keq nuk ka fund”/ Keisi largohet nga Shqipëria, por i ndodh e papritura

Pas daljes së Stresit nga burgu është përfolur shumë për ndarjen e Keisit me Stresin. Akoma nuk është konfirmuar asgjë nga çifti edhe pse postimet e...

Kryesore Show Biz 15:30 - 1 Gusht, 2019

“Unë jam e lirë”/ Dua Lipa bën krenarë të gjithë shqiptarët, marka ndërkombëtare “flet” shqip

Një ditë para se të startojë festivali “Sunny Hill” i organizuar nga ajo dhe babai i saj, Dua Lipa ka zbuluar se tashmë është imazhi i...

Kryesore Show Biz 14:45 - 1 Gusht, 2019

Nënë për herë të dytë/ Ish-deputetja e njohur shqiptare bëhet me vajzë

Ish-deputetja e LSI, Klajda Gjosha është bërë sot nënë për herë të dytë. Klajda ka sjellë në një vajzë e lajmin e bëri të ditur Nora...

Kryesore Show Biz 14:25 - 1 Gusht, 2019

Modelja argjentinase “tërbon” rrjetin/ Fotot me bikini tregojnë linjat e saj seksi

Modelja argjentinase Agustina Gandolfo, u ka dhuruar fansave të saj në Instagram të tjera foto me bikini, të cilat janë shumë provokuese dhe seksi. “Po mendoj...

Kryesore Show Biz 13:53 - 1 Gusht, 2019

Format e saj po “çmendin” rrjetin/ 30 fotot “shpërthyese” të Wanda Nara

Bashkëshortja dhe menaxherja e futbollistit të skuadrës së Interit Mauro Icardi,  Wanda Nara njihet tashmë si një nga femrat që ka më shumë influencë në botën...

Kryesore Show Biz 13:40 - 1 Gusht, 2019

“Jemi komb pa identitet”/ Blerina Bombaj kritikon të rinjtë që flasin greqisht, fansat i kthehen kundër

Së fundmi, dietologia e njohur, Blerina Bombaj ka postuar një shqetësim të saj ë  llogarinë e Instagramit ku  kritikon faktin që në Qeparo të rinjtë flasin...

FOTO-Paparacët e fotografojnë edhe në tualet/ Stresi kapet në momentin e sikletshëm
Kryesore Show Biz 13:10 - 1 Gusht, 2019

“Tufa me lekë në makinë”/ Stresi “harron” burgun, provokon kolegët e tij

Disa javë më parë, reperi shqiptar Stresi la qelinë pasi vuajti dënimin për 8 muaj me radhë. Pas lirisë, ai u përfol për vijimësinë ose jo...

Kryesore Show Biz 12:40 - 1 Gusht, 2019

“Përse duhet të ndihem krenare që jam shqiptare?”/ Ilda Bejleri i përgjigjet troç komentueses

Pushimet në Mykonos të Greqisë, nuk e kanë ndaluar moderatoren e njohur Ilda Bejleri, të jetë aktive në Instagram dhe së fundmi përmes një postimi në...

Kryesore Show Biz 12:25 - 1 Gusht, 2019

“Do të përfundojnë borxhet”/ Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Astrologe Meri bën të ditur se shumë probleme do zgjidhen, të tjerë do fitojnë të drejtat e të tjerë do marrin vendime. Lexoni më poshtë parashikimin...

Fashion 12:10 - 1 Gusht, 2019

Nga “Yves Saint Laurent” tek “Versace”/ Syzet e mëdha që po “çmendin” fashionistat shqiptare këtë verë

Mesa duket trendi i syzeve të mëdha dhe me ngjyra është rikthyer sërish. Modelet e reja dhe të preferuarat e fashionistave shqiptare e të huaja e...