LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Takime të reja dhe emocione të forta/ Si parashikohet të jetë java e ardhshme për secilën shenjë të zodiakut

10 Korrik 2022, 08:32, Horoskopi CNA
Takime të reja dhe emocione të forta/ Si parashikohet të
Foto ilustruese

Dashi

Tani favorizohen takime të reja. Mos mendoni për të kaluarën, duhet të ecni përpara dhe të bëni vetëm atë që dëshironi.

Demi

Tani do të mund të ecni në shtigje të reja. Marsi është në anën tuaj, kështu që edhe beqarët mund të përjetojnë emocione të forta.

Binjakët

Dashuria është në qendër të jetës suaj. Është momenti që të lini veten të lirë dhe të shijoni verën. Takimet e reja në horizont.

Gaforrja

Në dashuri ju është dashur të përballeni me probleme mes majit dhe qershorit, por së shpejti Afërdita do të jetë në anën tuaj, ndërsa Marsi tashmë është aktiv. Pra, duhet ta lini veten të lirë, pa menduar për të kaluarën.

Luani

Periudha është interesante dhe gjysma e dytë e muajit do të jetë edhe më e bukur. Mundohuni të mos ngatërroheni: miqësitë që kanë lindur tani janë intriguese dhe ditët e së hënës dhe të martës do t'ju japin shumë kënaqësi.

Virgjëresha

Jeni pak të acaruar, Afërdita po frenon njohjet e reja dhe e keni të vështirë ‘largimin’ nga pozicionet e zëna. Kujdes të dielën dhe të hënën, të mërkurën në frontin sentimental.

Peshorja

Në dashuri ju është dashur të përballeni me vështirësi, por tashmë fundjava duket premtuese dhe do t'ju ndihmojë të gjeni ekuilibrin tuaj. Mundohuni të jetoni momentin.

Akrepi

Në dashuri, Marsi është në kundërshtim, por ju intrigojnë marrëdhëniet “e paqarta". Ditët e së hënës dhe të martës janë të rëndësishme për të kuptuar nëse një person ju pëlqen vërtet, edhe sepse nga java e ardhshme Venusi do të jetë në anën tuaj.

Shigjetari

Në dashuri jeni pak të shqetësuar, ndoshta ka një person që ju intrigon, por Venusi është në kundërshtim. Kujdes nga historitë me ata që tashmë janë të fejuar ose që janë larg. Ditët e rikuperimit të premten dhe të shtunën.

Bricjapi

Historitë që nuk funksionojnë nuk do të zgjasin shumë: arrini të thoni 'mjaft' kur lodheni, nuk jeni në gjendje të duroni marrëdhënie të pavërteta. Dhe këtë javë dëshironi të qartësoni zemrën tuaj.

Ujori

Dashuria me Venusin është në anën tuaj, kështu që është koha për të zgjidhur problemet. Nëse një histori ju ka zhgënjyer tani, duhet të vazhdoni dhe të filloni nga e para: nga ana tjetër, njohjet e reja të premten janë të favorizuara.

Peshqit

Në dashuri përpiquni të qëndroni të qetë dhe prisni javën e ardhshme për diskutime. Pjesa e dytë e korrikut premton të jetë e mirë, me emocione që vijnë të mërkurën. Por duhet të jeni gjithmonë shumë të kujdesshëm./ CNA.al

Lajmet e fundit nga